L1 - Palmones ➡️ Guadacorte ➡️ Los Barrios Horari
Horari de dilluns a dissabte
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 | Sortida núm. #3 | Sortida núm. #4 |
---|---|---|---|---|
Av. Manuel Mno. Rojas - Almadraba | 8:00 | 10:00 | 12:00 | 14:00 |
Av. Manuel Mno. Rojas - Sevilla | 8:01 | 10:01 | 12:01 | 14:01 |
Anguila - Las Salinas | 8:02 | 10:02 | 12:02 | 14:02 |
Av. Las Gavias - Centro Comercial | 8:03 | 10:03 | 12:03 | 14:03 |
Los Cortijillos - Polígono Industrial | 8:05 | 10:04 | 12:04 | 14:04 |
Cc. Bahía Plaza - Gasolinera | 8:07 | 10:06 | 12:06 | 14:06 |
Los Canarios - Los Ruiseñores | 8:09 | 10:07 | 12:07 | 14:07 |
Ctra. N340 - Cruce Mancomunidad | 8:10 | 10:09 | 12:09 | 14:09 |
Av. Conde De Revertera, 10 | 8:12 | 10:10 | 12:10 | 14:10 |
Puente Romano, 21 | 8:14 | 10:12 | 12:12 | 14:12 |
Puente Romano - Estación De Tren | 8:15 | 10:13 | 12:13 | 14:13 |
Ctra. C440a - Los Canarios | 8:18 | 10:15 | 12:15 | 14:15 |
Cortijo Grande - Rotonda | 8:20 | 10:17 | 12:17 | 14:17 |
Av. Pablo Picasso - Of. De Turismo | 8:22 | 10:18 | 12:18 | 14:18 |
Av. Pablo Picasso - El Toro | 8:22 | 10:19 | 12:19 | 14:19 |
Terminal De Autobús De Los Barrios | 8:24 | 10:20 | 12:20 | 14:20 |
Horari de Urbanos de Los Barrios (CTM) bus - L1 (Palmones ➡️ Guadacorte ➡️ Los Barrios)
L'horari Urbanos de Los Barrios (CTM) bus de la ruta L1, Palmones ➡️ Guadacorte ➡️ Los Barrios, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Av. Manuel Mno. Rojas - Almadraba estació a Terminal De Autobús De Los Barrios estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Urbanos de Los Barrios (CTM).