L-11
L-11 - Campo Lameiro-Farola - Maunzo - Pontevedra E.A. Horari
Horari de dissabte
Estació | Sortida núm. #1 |
---|---|
Pontevedra E.A. | 13:00 |
Avda. María Victoria More | 13:01 |
Pontevedra-Avda Victoria | 13:02 |
Pontevedra-Avda. Corbacei | 13:10 |
Avenida de Uruguai (Ponte | 13:11 |
Ponte do Burgo / Praza de | 13:15 |
A Xunqueira | 13:16 |
Lerez-Farmacia | 13:18 |
Lerez-Porta do Sol | 13:18 |
Lerez-San Benito | 13:19 |
Lerez-Malvar | 13:20 |
Lerez-A Piolla | 13:21 |
Couso-Cruce | 13:22 |
Couso 1 | 13:22 |
Couso-Ponte | 13:23 |
Xeve.O Pozo | 13:23 |
Xeve-Polígono | 13:24 |
Xeve Colexio | 13:25 |
Xeve-Pampin | 13:25 |
Xeve-San Roque | 13:26 |
Maunzo | 13:27 |
Fragoso-Santa Cruz | 13:27 |
Frogoso-Costas | 13:28 |
Fragoso-Valeiras | 13:29 |
Gargallóns | 13:31 |
Fragas-Redonde-Polígono | 13:33 |
Fragas-Redonde | 13:33 |
Fragas-Fontenla | 13:34 |
Fragas-O Nogal | 13:34 |
Fragas-Transformador | 13:34 |
Fragas-Laxe | 13:35 |
Fraga-Reboredo | 13:35 |
Campo Lameiro-Liñariños | 13:36 |
Campo Lameiro-1 | 13:37 |
Campo Lameiro-Farola | 13:40 |
Horari de Autocares Rias Baixas S. L. Bus - L-11 (Campo Lameiro-Farola - Maunzo - Pontevedra E.A.)
L'horari Autocares Rias Baixas S. L. Bus de la ruta L-11, Campo Lameiro-Farola - Maunzo - Pontevedra E.A., ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Pontevedra E.A. estació a Campo Lameiro-Farola estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació Bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Autocares Rias Baixas S. L.. Actualitzem l'horari de L-11, de Pontevedra a Campo Lameiro, cada dia a mitjanit.
L-11 Horaris d'indicacions alternatives
- L-11 Horari - Campo Lameiro-Farola - Pontevedra E.A.
- L-11 Horari - Silleda-Pontevedra E.A.
- L-11 Horari - Campolameiro-Fentanes
- L-11 Horari - Maunzo - Pontevedra E.A.
- L-11 Horari - Campo Lameiro-Farola - Maunzo - Pontevedra E.A.
- L-11 Horari - Silleda-Pontevedra E.A.
- L-11 Horari - Maunzo - Pontevedra E.A.
- L-11 Horari - Campolameiro-Fentanes
- L-11 Horari - Campo Lameiro-Farola - Pontevedra E.A.