L-8C
L-8C - Turces - Codeso - Santiago E.I. Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 |
---|---|
Santiago - Estación de Autobuses Intermodal | 19:00 |
Ies do Sar | 19:02 |
Cruce de Picaños | 19:03 |
Cruceiro do Sar | 19:04 |
Ponte Marzán | 19:05 |
Devesa | 19:06 |
Arins | 19:08 |
Fornás | 19:09 |
Fornas Centro | 19:10 |
Rubio | 19:11 |
Espiñeira | 19:13 |
Senande | 19:13 |
Rodiño Pequeno | 19:15 |
Cruce de Rodiño | 19:15 |
Pista de Lamas | 19:16 |
Portugues | 19:16 |
Rodiño Grande | 19:17 |
Fial | 19:18 |
O Forte (Boqueixon)2 | 19:21 |
Piñeiro | 19:22 |
Boqueixón | 19:24 |
Codeso 5 | 19:25 |
Codeso 4 | 19:26 |
Codeso 3 | 19:26 |
Codeso 2 | 19:27 |
Codeso | 19:28 |
Empalme Vilar | 19:29 |
Vilar | 19:30 |
Barreiriña | 19:31 |
Insua | 19:33 |
Prevediños | 19:33 |
Quintas | 19:34 |
Mince | 19:35 |
Boade | 19:36 |
Barranco | 19:37 |
Brandelos | 19:38 |
Vaqueriza | 19:40 |
Torres Abaixo | 19:40 |
As Goritas | 19:41 |
Loxo | 19:42 |
A Goleta | 19:43 |
Cruz de Mendez | 19:44 |
Mourelos de Arriba | 19:45 |
Touro | 19:46 |
Santaia | 19:47 |
Bentin 2 | 19:48 |
Bentín | 19:49 |
Cruce Quión | 19:51 |
Muiña | 19:52 |
Muiña Vella | 19:53 |
O Castelo | 19:54 |
Andeade 2 | 19:54 |
Andeade | 19:55 |
Meres 2 | 19:56 |
Meres | 19:57 |
Calvos | 19:58 |
Eirexe-Circes | 20:01 |
Turces | 20:06 |
Horari de Autocares Rias Baixas S. L. Bus - L-8C (Turces - Codeso - Santiago E.I.)
L'horari Autocares Rias Baixas S. L. Bus de la ruta L-8C, Turces - Codeso - Santiago E.I., ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Santiago - Estación de Autobuses Intermodal estació a Turces estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació Bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Autocares Rias Baixas S. L.. Actualitzem l'horari de L-8C, de Santiago a Touro, cada dia a mitjanit.