L-9A
L-9A - Vila de Cruces - Lalín E.A. Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 | Sortida núm. #3 | Sortida núm. #4 | Sortida núm. #5 |
---|---|---|---|---|---|
Lalín E.A. | 7:15 | 10:00 | 12:30 | 17:30 | 18:30 |
Lalín (Sagrado Corazón) | 7:17 | 10:02 | 12:32 | 17:32 | 18:32 |
Corredoira | 7:18 | 10:03 | 12:33 | 17:33 | 18:33 |
Carragoso de Abaixo | 7:19 | 10:04 | 12:34 | 17:34 | 18:34 |
Carragoso de Enriba | 7:20 | 10:05 | 12:35 | 17:35 | 18:35 |
Vilar de Cas (Marquesiña) | 7:21 | 10:06 | 12:36 | 17:36 | 18:36 |
Hermida | 7:22 | 10:07 | 12:37 | 17:37 | 18:37 |
Volta Dos Vidos | 7:23 | 10:08 | 12:38 | 17:38 | 18:38 |
Toxo | 7:24 | 10:09 | 12:39 | 17:39 | 18:39 |
Vilasancho | 7:25 | 10:10 | 12:40 | 17:40 | 18:40 |
Vilasancho III | 7:27 | 10:12 | 12:42 | 17:42 | 18:42 |
Vento | 7:28 | 10:13 | 12:43 | 17:43 | 18:43 |
Bermes | 7:29 | 10:14 | 12:44 | 17:44 | 18:44 |
Camiño Real | 7:30 | 10:15 | 12:45 | 17:45 | 18:45 |
Pena de Ouro | 7:31 | 10:16 | 12:46 | 17:46 | 18:46 |
Carrio, O | 7:32 | 10:17 | 12:47 | 17:47 | 18:47 |
Camposancos | 7:34 | 10:19 | 12:49 | 17:49 | 18:49 |
Goleta | 7:35 | 10:20 | 12:50 | 17:50 | 18:50 |
As Cortizas | 7:37 | 10:22 | 12:52 | 17:52 | 18:52 |
Camballón | 7:38 | 10:23 | 12:53 | 17:53 | 18:53 |
Cruce Ambulatorio | 7:39 | 10:24 | 12:54 | 17:54 | 18:54 |
Vila de Cruces | 7:40 | 10:25 | 12:55 | 17:55 | 18:55 |
Horari de Autocares Rias Baixas S. L. Bus - L-9A (Vila de Cruces - Lalín E.A.)
L'horari Autocares Rias Baixas S. L. Bus de la ruta L-9A, Vila de Cruces - Lalín E.A., ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Lalín E.A. estació a Vila de Cruces estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació Bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Autocares Rias Baixas S. L..