LA - La Felguera Horari
Horari de dissabte
Estació | Sortida núm. #1 |
---|---|
[Nava] La Barraca [Cta 02152] | 14:45 |
[Nava] La Colegiata [Cta 03072] | 14:46 |
[Grátila|Gradátila] Grátila [Cta 03070] | 14:50 |
[Basoréu|Basoredo] Basoréu [Cta 03067] | 14:51 |
[Pozucorderu|Pozocordero] Cruce Basoredo [Cta 03046] | 14:53 |
[Puente, La] La Puente [Cta 03043] | 14:56 |
[Llaméu|Llamedo] La Real [Cta 03042] | 14:59 |
[Llaméu|Llamedo] La Real [Cta 03044] | 15:00 |
[Puente, La] La Puente [Cta 03056] | 15:02 |
[Buruyosa] Lloreo - Priandi [Cta 03039] | 15:04 |
[Santuyano/San Julián] San Julian De Bimenes [Cta 03032] | 15:07 |
[Santuyano/San Julián] Iglesia San Julián De Bimenes [Cta 01201] | 15:08 |
[Martimporra] Martimporra [Cta 01199] | 15:10 |
[Rozaes|Rozadas] Rozaes [Cta 03027] | 15:14 |
[Costespines|Cuestespines] Costespines [Cta 03025] | 15:19 |
[Recimuru, El|Recimuro] La Casilla [Cta 03023] | 15:24 |
[Quintanes, Les|Quintanas, Las] Cruce Les Quintanes [Cta 03018] | 15:27 |
[Blimea] Bimenes Avda [Cta 03006] | 15:33 |
[Sotrondio] La Constitución 56 Avda [Cta 00448] | 15:35 |
[Entregu, L'/Entrego, El] La Vega 51 Avda [Cta 06487] | 15:42 |
[Llangréu/Langreo] Ciañu - Iglesia [Cta 01119] | 15:48 |
[Llangréu/Langreo] Sama - Plaza La Salve [Cta 00425] | 15:50 |
[Llangréu/Langreo] La Felguera - Estación Autobuses [Cta 00417] | 15:53 |
Horari de Transportes Bimenes SL bus - LA (La Felguera)
L'horari Transportes Bimenes SL bus de la ruta LA, La Felguera, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de [Nava] La Barraca [Cta 02152] estació a [Llangréu/Langreo] La Felguera - Estación Autobuses [Cta 00417] estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Transportes Bimenes SL. Actualitzem l'horari de LA, de [Nava] La Barraca [Cta 02152] a [Llangréu/Langreo] La Felguera - Estación Autobuses [Cta 00417], cada dia a mitjanit.