LLA - Arenas De Cabrales Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 |
---|---|
[Llanes] Estación Bus Llanes [Cta 03547] | 14:15 |
[Portiella, La|Portilla, La] La Arquera [Cta 03676] | 14:18 |
[Galguera, La] La Galguera [Cta 03681] | 14:20 |
[San Roque L'Acebal|San Roque Del Acebal] San Roque L'Acebal [Cta 03683] | 14:22 |
[Purón] Cruce Purón [Cta 03687] | 14:24 |
[Puertas] Puertas De Vidiago [Cta 03691] | 14:25 |
[Riegu|Riego] Riegu [Cta 03693] | 14:30 |
[Vidiago] Vidiago [Cta 03697] | 14:35 |
[Pendueles] Fuente [Cta 03703] | 14:45 |
[Pendueles] Estación Feve Pendueles [Cta 03705] | 14:48 |
[Buelna] Buelna [Cta 03707] | 14:50 |
[Franca, La] Santiuste [Cta 03711] | 14:52 |
[Franca, La] La Franca [Cta 07105] | 14:55 |
[Tresgrandas] Tresgrandas [Cta 03718] | 14:58 |
[Santulalia|Santa Eulalia] Santulalia De Carranzo [Cta 03720] | 15:02 |
[Pielasierra|Pie De La Sierra] Pie De La Sierra [Cta 03726] | 15:05 |
[Pielasierra|Pie De La Sierra] Cruce Los Cándanos [Cta 03729] | 15:07 |
[Pielasierra|Pie De La Sierra] Cuchillón [Cta 03733] | 15:09 |
[Borbolla, La] La Borbolla [Cta 03737] | 15:10 |
[Boquerizu|Boquerizo] Boquerizu - Marquesina Parrade [Cta 03739] | 15:11 |
[Boquerizu|Boquerizo] Boquerizu 2 - La Tienda - Cruce Iglesia [Cta 03741] | 15:12 |
[Boquerizu|Boquerizo] Cruce La Concha [Cta 03742] | 15:13 |
[Noriega] Noriega [Cta 03671] | 15:13 |
[Noriega] Cruce La Piñera [Cta 03669] | 15:14 |
[Villanueva] Villanueva [Cta 03667] | 15:15 |
[Andinas] Las Andinas [Cta 07184] | 15:17 |
[Andinas] Cruce La Mata [Cta 07198] | 15:18 |
[Andinas] La Molina [Cta 07186] | 15:19 |
[Narganes] El Palacio [Cta 07187] | 15:20 |
[Narganes] Narganes [Cta 07189] | 15:22 |
[Siejo] Siejo - Panes [Cta 05308] | 15:25 |
[Abándames] Cruce Abándames [Cta 05310] | 15:27 |
[Cerébanes] Cruce Cerébanes [Cta 05312] | 15:29 |
[Robriguero] Robriguero - As-114 [Cta 05316] | 15:30 |
[Llonín] La Molinuca [Cta 05318] | 15:32 |
[Llonín] Cruce Candaliega [Cta 05320] | 15:34 |
[Alles] Cruce Niserias [Cta 05324] | 15:35 |
[Alles] Alles [Cta 08789] | 15:50 |
[Ruenes] Ruenes [Cta 19139] | 16:00 |
[Arangas] Arangas [Cta 15808] | 16:05 |
[Arenas|Arenas, Las] Arenas De Cabrales - Oficina Turismo [Cta 03662] | 16:10 |
Horari de Automóviles Luarca SAU bus - LLA (Arenas De Cabrales)
L'horari Automóviles Luarca SAU bus de la ruta LLA, Arenas De Cabrales, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de [Llanes] Estación Bus Llanes [Cta 03547] estació a [Arenas|Arenas, Las] Arenas De Cabrales - Oficina Turismo [Cta 03662] estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Automóviles Luarca SAU.