M6* - Segovia - Palazuelos - San Cristóbal - Trescasas - Torrecaballeros - Segovia Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 |
---|---|
Segovia - Estación De Autobuses | 21:20 |
Instituto Andrés Laguna | 21:21 |
Gasolinera La Pista | 21:22 |
Plaza De Toros | 21:23 |
Palazuelos De Eresma (Ermita) | 21:29 |
Palazuelos De Eresma (Iglesia) | 21:30 |
Palazuelos De Eresma (Escuelas) | 21:32 |
Tabanera Del Monte | 21:33 |
San Cristóbal De Segovia (Iglesia) | 21:36 |
San Cristóbal De Segovia (Rotonda) | 21:36 |
Sonsoto (Potro) | 21:41 |
Sonsoto (Contenedores) | 21:42 |
Trescasas (Plaza Constitución) | 21:42 |
Trescasas (Calle La Ermita) | 21:43 |
Cabanillas Del Monte | 21:45 |
Torrecaballeros 1 | 21:49 |
Torrecaballeros (N-110) | 21:50 |
Torrecaballeros (Aldehuela) | 21:50 |
Torrecaballeros (N-110) | 21:51 |
Las Nieves | 22:03 |
Acueducto 3 | 22:05 |
Horari de LINEcar, Galo Álvarez bus - M6* (Segovia - Palazuelos - San Cristóbal - Trescasas - Torrecaballeros - Segovia)
L'horari LINEcar, Galo Álvarez bus de la ruta M6*, Segovia - Palazuelos - San Cristóbal - Trescasas - Torrecaballeros - Segovia, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Segovia - Estación De Autobuses estació a Acueducto 3 estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'LINEcar, Galo Álvarez.