M-223 - Terminal Fuengirola Horari
Horari de diumenge a dissabte
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 | Sortida núm. #3 | Sortida núm. #4 | Sortida núm. #5 | Sortida núm. #6 | Sortida núm. #7 | Sortida núm. #8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Fuente La Teja | 8:00 | 9:45 | 11:55 | 13:40 | 15:25 | 17:10 | 19:25 | 21:10 |
Finca Milagros | 8:01 | 9:46 | 11:56 | 13:41 | 15:26 | 17:11 | 19:26 | 21:11 |
Los Mercegales | 8:01 | 9:46 | 11:56 | 13:41 | 15:26 | 17:11 | 19:26 | 21:11 |
Los Benitez | 8:02 | 9:47 | 11:57 | 13:42 | 15:27 | 17:12 | 19:27 | 21:12 |
Casa de Piedra | 8:03 | 9:48 | 11:58 | 13:43 | 15:28 | 17:13 | 19:28 | 21:13 |
Albergue | 8:04 | 9:49 | 11:59 | 13:44 | 15:29 | 17:14 | 19:29 | 21:14 |
Casa Grande | 8:05 | 9:50 | 12:00 | 13:45 | 15:30 | 17:15 | 19:30 | 21:15 |
Camino 1 | 8:06 | 9:51 | 12:01 | 13:46 | 15:31 | 17:16 | 19:31 | 21:16 |
Panadería Rayo | 8:09 | 9:54 | 12:04 | 13:49 | 15:34 | 17:19 | 19:34 | 21:19 |
Puente Entrerrios | 8:11 | 9:56 | 12:06 | 13:51 | 15:36 | 17:21 | 19:36 | 21:21 |
Grua Municipal | 8:13 | 9:58 | 12:08 | 13:53 | 15:38 | 17:23 | 19:38 | 21:23 |
P.I. La Torre | 8:14 | 9:59 | 12:09 | 13:54 | 15:39 | 17:24 | 19:39 | 21:24 |
Cala Hills | 8:16 | 10:01 | 12:11 | 13:56 | 15:41 | 17:26 | 19:41 | 21:26 |
Mijas Golf | 8:18 | 10:03 | 12:13 | 13:58 | 15:43 | 17:28 | 19:43 | 21:28 |
El Esparragal | 8:21 | 10:06 | 12:16 | 14:01 | 15:46 | 17:31 | 19:46 | 21:31 |
Hotel Tamixa Golf | 8:23 | 10:08 | 12:18 | 14:03 | 15:48 | 17:33 | 19:48 | 21:33 |
Hotel Cordial Mijas Golf | 8:29 | 10:14 | 12:24 | 14:09 | 15:54 | 17:39 | 19:54 | 21:39 |
Pueblo Mijitas | 8:29 | 10:14 | 12:24 | 14:09 | 15:54 | 17:39 | 19:54 | 21:39 |
Hotel Cordial Mijas Golf 2 | 8:31 | 10:16 | 12:26 | 14:11 | 15:56 | 17:41 | 19:56 | 21:41 |
Hotel Byblos | 8:33 | 10:18 | 12:28 | 14:13 | 15:58 | 17:43 | 19:58 | 21:43 |
El Limonar | 8:34 | 10:19 | 12:29 | 14:14 | 15:59 | 17:44 | 19:59 | 21:44 |
Los Navas | 8:36 | 10:21 | 12:31 | 14:16 | 16:01 | 17:46 | 20:01 | 21:46 |
Avda. Suiza | 8:37 | 10:22 | 12:32 | 14:17 | 16:02 | 17:47 | 20:02 | 21:47 |
La Morena | 8:38 | 10:23 | 12:33 | 14:18 | 16:03 | 17:48 | 20:03 | 21:48 |
Hoyo 19 | 8:38 | 10:23 | 12:33 | 14:18 | 16:03 | 17:48 | 20:03 | 21:48 |
Rotonda Viveros | 8:40 | 10:25 | 12:35 | 14:20 | 16:05 | 17:50 | 20:05 | 21:50 |
Antonio Machado (Mijas) | 8:42 | 10:27 | 12:37 | 14:22 | 16:07 | 17:52 | 20:07 | 21:52 |
Care (Mijas) | 8:42 | 10:27 | 12:37 | 14:22 | 16:07 | 17:52 | 20:07 | 21:52 |
Ciudad Deportiva (Mijas) | 8:43 | 10:28 | 12:38 | 14:23 | 16:08 | 17:53 | 20:08 | 21:53 |
Rotonda Ford | 8:46 | 10:31 | 12:41 | 14:26 | 16:11 | 17:56 | 20:11 | 21:56 |
Terminal Fuengirola | 8:50 | 10:35 | 12:45 | 14:30 | 16:15 | 18:00 | 20:15 | 22:00 |
Horari de Avanza Málaga bus - M-223 (Terminal Fuengirola)
L'horari Avanza Málaga bus de la ruta M-223, Terminal Fuengirola, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Fuente La Teja estació a Terminal Fuengirola estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Avanza Málaga.