M-336 - Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 | Sortida núm. #3 | Sortida núm. #4 |
---|---|---|---|---|
Universidad Norte | 11:00 | 13:15 | 14:10 | 15:15 |
Estación Intermodal | 11:20 | - | 14:30 | - |
Aguadulce - Puerto | 11:40 | - | 14:50 | - |
Aguadulce - Aparthotel | 11:42 | - | 14:52 | - |
Aguadulce - Guardia Civil | 11:44 | - | 14:54 | - |
Aguadulce - Venta Vitorino | 11:46 | - | 14:56 | - |
Aguadulce - La Gloria | 11:47 | - | 14:57 | - |
Aguadulce - Las Arenas | 11:49 | - | 14:59 | - |
El Parador - Parrales | 11:51 | 13:40 | 15:01 | 15:40 |
El Parador - Fabriquilla | 11:52 | 13:41 | 15:02 | 15:41 |
El Parador - Karting | 11:53 | 13:42 | 15:03 | 15:42 |
Barrio San Francisco | 11:54 | 13:43 | 15:04 | 15:43 |
Pol. Ind. La Algaida | 11:56 | 13:45 | 15:06 | 15:45 |
Roquetas - Hortamar | 11:57 | 13:46 | 15:07 | 15:46 |
C.C. Gran Plaza | 11:58 | 13:47 | 15:08 | 15:47 |
Roquetas - Plaza Toros | 12:00 | 13:49 | 15:10 | 15:49 |
Roquetas - Centro | 12:03 | 13:52 | 15:13 | 15:52 |
Roquetas - Alej. Magno | 12:06 | 13:55 | 15:16 | 15:55 |
Roquetas - Puerto | 12:07 | 13:56 | 15:17 | 15:56 |
Roquetas - Belice | 12:09 | 13:58 | 15:19 | 15:58 |
Urba - Guatemala | 12:11 | 14:00 | 15:21 | 16:00 |
Urba - Plaza Colón | 12:12 | 14:01 | 15:22 | 16:01 |
Urba - Hotel Ath | 12:13 | 14:02 | 15:23 | 16:02 |
Urba - Mercadona | 12:14 | 14:03 | 15:24 | 16:03 |
Las Marinas | 12:17 | 14:06 | 15:27 | 16:06 |
El Solanillo - Entrada | - | 14:09 | - | 16:09 |
El Solanillo | - | 14:10 | - | 16:10 |
Llanos De Vícar | - | 14:13 | - | 16:13 |
La Mojonera - Crta. Solanillo | - | 14:14 | - | 16:14 |
La Mojonera - Ayuntamiento | - | - | - | 16:18 |
La Mojonera - Bailén | - | - | - | 16:20 |
La Lomilla | - | - | - | 16:24 |
Cortijos Marín - C. Asturias | - | - | - | 16:25 |
Cortijos Marín - C. Murcia | - | - | - | 16:26 |
Horari de Consorcio de Transporte Metropolitano del Área de Almeria bus - M-336 ()
L'horari Consorcio de Transporte Metropolitano del Área de Almeria bus de la ruta M-336, , ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Universidad Norte estació a Cortijos Marín - C. Murcia estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Consorcio de Transporte Metropolitano del Área de Almeria. Actualitzem l'horari de M-336, de Almería Roquetas De Mar, cada dia a mitjanit.