Horari de dilluns a dimecres Estació Sortida núm. #1 Sortida núm. #2 Sortida núm. #3 Sortida núm. #4 Sortida núm. #5 Sortida núm. #6 Sortida núm. #7 Sortida núm. #8 Sortida núm. #9 Sortida núm. #10 Sortida núm. #11 Sortida núm. #12 Sortida núm. #13 Sortida núm. #14 Sortida núm. #15 Estación de Autobuses de Murcia 6:30 8:30 9:30 10:00 11:00 11:30 12:45 13:30 14:00 15:00 16:00 17:00 19:00 20:15 21:00 Aulario General - - - - - 11:35 12:50 13:35 14:05 15:05 16:05 - 19:05 20:20 21:05 Carides - - - 10:10 - - - - - - - - - - - Clínica San José - - - 10:13 - - - - - - - - - - - El Lavadero 6:48 8:48 - 10:28 11:18 - 13:03 - 14:18 15:18 - 17:18 19:18 - 21:18 Bar Juanito 6:50 8:50 - 10:30 11:20 - 13:05 - 14:20 15:20 - 17:20 19:20 - 21:20 El Pozo 7:08 9:08 - 10:43 11:38 - 13:18 - 14:33 15:33 - 17:38 19:33 - 21:33 El Mercado 7:10 9:10 - 10:45 11:40 - 13:20 - 14:35 15:35 - 17:40 19:35 - 21:35 Bar Los Tubos 7:23 9:23 - 11:03 11:53 - 13:38 - 14:53 15:53 - 17:53 19:53 - 21:53 Día 7:25 9:25 - 11:05 11:55 - 13:40 - 14:55 15:55 - 17:55 19:55 - 21:55 Lébor 7:32 9:32 - 11:12 12:02 - 13:47 - 15:02 16:02 - 18:02 20:02 - 22:02 El Hinojar 7:39 9:39 - 11:19 12:09 - 13:54 - 15:09 16:09 - 18:09 20:09 - 22:09 Bar Marín 7:40 9:40 - 11:20 12:10 - 13:55 - 15:10 16:10 - 18:10 20:10 - 22:10 La Fragua 7:42 9:42 - 11:22 12:12 - 13:57 - 15:12 16:12 - 18:12 20:12 - 22:12 Las Palmeras 7:50 9:50 - 11:26 12:20 - 14:01 - 15:16 16:16 - 18:20 20:16 - 22:16 Paso Encarnado 7:54 9:54 10:24 11:28 12:24 12:28 14:03 14:25 15:18 16:18 16:55 18:24 20:18 21:10 22:18 Estación de Autobuses de Lorca 8:00 10:00 10:30 11:30 12:30 12:30 14:05 14:30 15:20 16:20 17:00 18:30 20:20 21:15 22:20 Hospital Rafael Méndez 8:10 - - 11:40 - 12:45 - - - - - - - - -
Horari de divendres Estació Sortida núm. #1 Sortida núm. #2 Sortida núm. #3 Sortida núm. #4 Sortida núm. #5 Sortida núm. #6 Sortida núm. #7 Sortida núm. #8 Sortida núm. #9 Sortida núm. #10 Sortida núm. #11 Sortida núm. #12 Sortida núm. #13 Sortida núm. #14 Sortida núm. #15 Sortida núm. #16 Estación de Autobuses de Murcia 6:30 8:30 9:30 10:00 11:00 11:30 12:45 13:30 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:15 21:00 Aulario General - - - - - 11:35 12:50 13:35 14:05 15:05 16:05 - 18:05 19:05 20:20 21:05 Carides - - - 10:10 - - - - - - - - - - - - Clínica San José - - - 10:13 - - - - - - - - - - - - El Lavadero 6:48 8:48 - 10:28 11:18 - 13:03 - - 15:18 - 17:18 - 19:18 - 21:18 Bar Juanito 6:50 8:50 - 10:30 11:20 - 13:05 - - 15:20 - 17:20 - 19:20 - 21:20 El Pozo 7:08 9:08 - 10:43 11:38 - 13:18 - - 15:33 - 17:38 - 19:33 - 21:33 El Mercado 7:10 9:10 - 10:45 11:40 - 13:20 - - 15:35 - 17:40 - 19:35 - 21:35 Bar Los Tubos 7:23 9:23 - 11:03 11:53 - 13:38 - - 15:53 - 17:53 - 19:53 - 21:53 Día 7:25 9:25 - 11:05 11:55 - 13:40 - - 15:55 - 17:55 - 19:55 - 21:55 Lébor 7:32 9:32 - 11:12 12:02 - 13:47 - - 16:02 - 18:02 - 20:02 - 22:02 El Hinojar 7:39 9:39 - 11:19 12:09 - 13:54 - - 16:09 - 18:09 - 20:09 - 22:09 Bar Marín 7:40 9:40 - 11:20 12:10 - 13:55 - - 16:10 - 18:10 - 20:10 - 22:10 La Fragua 7:42 9:42 - 11:22 12:12 - 13:57 - - 16:12 - 18:12 - 20:12 - 22:12 Las Palmeras 7:50 9:50 - 11:26 12:20 - 14:01 - - 16:16 - 18:20 - 20:16 - 22:16 Paso Encarnado 7:54 9:54 10:24 11:28 12:24 12:28 14:03 14:25 14:55 16:18 16:55 18:24 18:55 20:18 21:10 22:18 Estación de Autobuses de Lorca 8:00 10:00 10:30 11:30 12:30 12:30 14:05 14:30 15:00 16:20 17:00 18:30 19:00 20:20 21:15 22:20 Hospital Rafael Méndez 8:10 - - 11:40 - 12:45 - - - - - - - - - -
Horari de diumenge i dissabte Estació Sortida núm. #1 Sortida núm. #2 Sortida núm. #3 Sortida núm. #4 Sortida núm. #5 Sortida núm. #6 Sortida núm. #7 Estación de Autobuses de Murcia 9:00 11:00 13:30 16:00 17:00 20:15 21:00 El Lavadero 9:18 - 13:48 - 17:18 - 21:18 Bar Juanito 9:20 - 13:50 - 17:20 - 21:20 El Pozo 9:38 - 14:08 - 17:38 - 21:38 El Mercado 9:40 - 14:10 - 17:40 - 21:40 Bar Los Tubos 9:53 - 14:23 - 17:53 - 21:53 Día 9:55 - 14:25 - 17:55 - 21:55 Lébor 10:02 - 14:32 - 18:02 - 22:02 El Hinojar 10:09 - 14:39 - 18:09 - 22:09 Bar Marín 10:10 - 14:40 - 18:10 - 22:10 La Fragua 10:12 - 14:42 - 18:12 - 22:12 Las Palmeras 10:20 - 14:50 - 18:20 - 22:20 Paso Encarnado 10:24 11:54 14:54 16:54 18:24 21:09 22:24 Estación de Autobuses de Lorca 10:30 12:00 15:00 17:00 18:30 21:15 22:30
Horari de Interbus bus - MUR-043-1 (Lorca) L'horari Interbus bus de la ruta MUR-043-1, Lorca, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Estación de Autobuses de Murcia estació a Hospital Rafael Méndez estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Interbus.
Última actualització de 1 de juliol de 2024
MUR-043-1 Horaris d'indicacions alternatives