MUR-092-1 - Blanca Horari Horari de Entre setmana Estació Sortida núm. #1 Sortida núm. #2 Sortida núm. #3 Sortida núm. #4 Sortida núm. #5 Estación de Autobuses de Murcia 8:00 11:00 14:00 17:00 20:00 San Antón, 24 8:03 11:03 14:03 17:03 20:03 La Ica (Par) 8:06 11:06 14:06 17:06 20:06 Carrefour Zaraiche, M. Cervantes (Par) 8:07 11:07 14:07 17:07 20:07 San José (Par) 8:09 11:09 14:09 17:09 20:09 Cajamurcia (Par) 8:11 11:11 14:11 17:11 20:11 Vial Norte II 8:14 11:14 14:14 17:14 20:14 Aulario Norte 8:15 11:15 14:15 17:15 20:15 Extranjería 8:17 11:17 14:17 17:17 20:17 Cabezo Cortado I 8:18 11:18 14:18 17:18 20:18 Estación de Autobuses de Molina 8:23 11:23 14:23 17:23 20:23 Casas Baratas I 8:25 11:25 14:25 17:25 20:25 Empalme de Archena 8:35 11:35 14:35 17:35 20:35 La Anchosa 8:36 11:36 14:36 17:36 20:36 Cruce Cementerio 8:39 11:39 14:39 17:39 20:39 Espreáfico 8:40 11:40 14:40 17:40 20:40 El Puente 8:42 11:42 14:42 17:42 20:42 Archena 8:43 11:43 14:43 17:43 20:43 Cruce De Mula 8:44 11:44 14:44 17:44 20:44 La Colonia 8:45 11:45 14:45 17:45 20:45 Cementerio 8:47 11:47 14:47 17:47 20:47 Villanueva Del Río Segura 8:50 11:50 14:50 17:50 20:50 Peones Camineros 8:52 11:52 14:52 17:52 20:52 El Arco 8:53 11:53 14:53 17:53 20:53 Villa Flores 8:54 11:54 14:54 17:54 20:54 Ojós 8:55 11:55 14:55 17:55 20:55 Buyla 9:01 12:01 15:01 18:01 21:01 Huerta Buyla 9:02 12:02 15:02 18:02 21:02 Alto Del Palomo 9:03 12:03 15:03 18:03 21:03 La Fuente 9:05 12:05 15:05 18:05 21:05
Horari de dissabte Estació Sortida núm. #1 Sortida núm. #2 Sortida núm. #3 Sortida núm. #4 Sortida núm. #5 Estación de Autobuses de Murcia 8:00 10:00 13:00 17:00 21:00 San Antón, 24 8:03 10:03 13:03 17:03 21:03 La Ica (Par) 8:06 10:06 13:06 17:06 21:06 Carrefour Zaraiche, M. Cervantes (Par) 8:07 10:07 13:07 17:07 21:07 San José (Par) 8:09 10:09 13:09 17:09 21:09 Cajamurcia (Par) 8:11 10:11 13:11 17:11 21:11 Vial Norte II 8:14 10:14 13:14 - - Aulario Norte 8:15 10:15 13:15 - - Extranjería 8:17 10:17 13:17 17:17 21:17 Cabezo Cortado I 8:18 10:18 13:18 17:18 21:18 Estación de Autobuses de Molina 8:23 10:23 13:23 17:23 21:23 Casas Baratas I 8:25 10:25 13:25 17:25 21:25 Empalme de Archena 8:35 10:35 13:35 17:35 21:35 La Anchosa 8:36 10:36 13:36 17:36 21:36 Cruce Cementerio 8:39 10:39 13:39 17:39 21:39 Espreáfico 8:40 10:40 13:40 17:40 21:40 El Puente 8:42 10:42 13:42 17:42 21:42 Archena 8:43 10:43 13:43 17:43 21:43 Cruce De Mula 8:44 10:44 13:44 17:44 21:44 La Colonia 8:45 10:45 13:45 17:45 21:45 Cementerio 8:47 10:47 13:47 17:47 21:47 C/ Mayor - 10:48 13:48 17:48 - Iglesia - 10:49 13:49 17:49 - Avda. Reyes De España - 10:50 13:50 17:50 - Ulea - 10:54 13:54 17:54 - Villanueva Del Río Segura 8:50 10:57 13:57 17:57 21:50 Peones Camineros 8:52 10:59 13:59 17:59 21:52 El Arco 8:53 11:00 14:00 18:00 21:53 Villa Flores 8:54 11:01 14:01 18:01 21:54 Ojós 8:55 11:02 14:02 18:02 21:55 Cementerio de Ojós 8:57 11:04 14:04 18:04 21:57 Manducho 8:59 11:06 14:06 18:06 21:59 Ricote 9:00 11:07 14:07 18:07 22:00 Buyla 9:05 11:12 14:12 18:12 22:05 Huerta Buyla 9:06 11:13 14:13 18:13 22:06 Alto Del Palomo 9:07 11:14 14:14 18:14 22:07 La Fuente 9:09 11:16 14:16 18:16 22:09
Horari de diumenge Estació Sortida núm. #1 Sortida núm. #2 Sortida núm. #3 Estación de Autobuses de Murcia 11:00 15:00 21:00 San Antón, 24 11:03 15:03 21:03 La Ica (Par) 11:06 15:06 21:06 Carrefour Zaraiche, M. Cervantes (Par) 11:07 15:07 21:07 San José (Par) 11:09 15:09 21:09 Cajamurcia (Par) 11:11 15:11 21:11 Extranjería 11:17 15:17 21:17 Cabezo Cortado I 11:18 15:18 21:18 Estación de Autobuses de Molina 11:23 15:23 21:23 Casas Baratas I 11:25 15:25 21:25 Empalme de Archena 11:35 15:35 21:35 La Anchosa 11:36 15:36 21:36 Cruce Cementerio 11:39 15:39 21:39 Espreáfico 11:40 15:40 21:40 El Puente 11:42 15:42 21:42 Archena 11:43 15:43 21:43 Cruce De Mula 11:44 15:44 21:44 La Colonia 11:45 15:45 21:45 Cementerio 11:47 15:47 21:47 C/ Mayor 11:48 15:48 - Iglesia 11:49 15:49 - Avda. Reyes De España 11:50 15:50 - Ulea 11:54 15:54 - Villanueva Del Río Segura 11:57 15:57 21:50 Peones Camineros 11:59 15:59 21:52 El Arco 12:00 16:00 21:53 Villa Flores 12:01 16:01 21:54 Ojós 12:02 16:02 21:55 Cementerio de Ojós 12:04 16:04 21:57 Manducho 12:06 16:06 21:59 Ricote 12:07 16:07 22:00 Buyla 12:12 16:12 22:05 Huerta Buyla 12:13 16:13 22:06 Alto Del Palomo 12:14 16:14 22:07 La Fuente 12:16 16:16 22:09
Horari de Interbus bus - MUR-092-1 (Blanca) L'horari Interbus bus de la ruta MUR-092-1, Blanca, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Estación de Autobuses de Murcia estació a La Fuente estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Interbus.
Última actualització de 19 de juliol de 2024
MUR-092-1 Horaris d'indicacions alternatives