N - Cerro Muriano→Renfe - Est. Buses Horari Horari de Entre setmana Estació Sortida núm. #1 Sortida núm. #2 Sortida núm. #3 Sortida núm. #4 Sortida núm. #5 Sortida núm. #6 Sortida núm. #7 Sortida núm. #8 Sortida núm. #9 Sortida núm. #10 Sortida núm. #11 Sortida núm. #12 Cerro Muriano 7:05 7:20 8:30 9:50 11:30 13:00 14:30 15:18 16:20 18:00 19:45 22:00 Bar Los Pinares Dc 7:05 7:20 8:31 9:51 11:31 13:01 14:31 15:18 16:20 18:01 19:47 22:01 El Frenazo Dc 7:12 7:27 8:38 10:00 11:38 13:08 14:38 15:24 16:27 18:11 20:01 22:08 Torreárboles Dc 7:13 7:28 8:39 10:01 11:39 13:09 14:39 15:25 16:28 18:12 20:03 22:09 Albarisa 7:16 7:31 8:43 10:06 11:43 13:13 14:43 15:28 16:31 18:17 20:11 22:13 Doña Manuela Dc 7:23 7:38 8:51 10:15 11:51 13:21 14:51 15:34 16:38 18:28 20:26 22:21 Torreblanca Dc 7:24 7:39 8:52 10:17 11:52 13:22 14:52 15:35 16:39 18:29 20:28 22:22 Rocío Dúrcal Dc 7:25 7:40 8:53 10:18 11:53 13:23 14:53 15:36 16:40 18:31 20:30 22:23 Imperio Argentina Dc 7:26 7:41 8:54 10:20 11:54 13:24 14:54 15:37 16:41 18:32 20:32 22:24 Concha Piquer Dc 7:27 7:41 8:54 10:20 11:54 13:24 14:54 15:37 16:42 18:33 20:33 22:24 Amalia Rodrigues Dc 7:28 7:42 8:56 10:22 11:56 13:26 14:56 15:38 16:43 18:34 20:36 22:26 Rocío Jurado Dc 7:28 7:43 8:56 10:22 11:56 13:26 14:56 15:39 16:43 18:35 20:37 22:26 Lola Flores Dc 7:29 7:43 8:57 10:23 11:57 13:27 14:57 15:39 16:44 18:36 20:38 22:27 Luciano Pavarotti Dc 7:30 7:44 8:58 10:24 11:58 13:28 14:58 15:40 16:45 18:37 20:40 22:28 Restaurante Cardador Dc 7:30 7:45 8:59 10:25 11:59 13:29 14:59 15:41 16:45 18:38 20:41 22:29 Pol. Pedroches (Aucorsa) Dc 7:36 7:51 9:05 10:33 12:05 13:35 15:05 15:46 16:51 18:47 20:55 22:35 Pol. Pedroches (Asland) 7:37 7:51 9:06 10:34 12:06 13:36 15:06 15:47 16:52 18:48 20:56 22:36 Carlos III (Fernando Iv) - - - - - - - 15:48 - - - - Carlos III - - - - - - - 15:49 - - - - Carlos III (C. Lasso) - - - - - - - 15:50 - - - - Agrup. Córdoba (Iglesia) Dc 7:39 7:53 9:08 10:37 12:08 13:38 15:08 - 16:54 18:51 21:00 22:38 Av. Libia (C.C. Zahira) - - - - - - - 15:51 - - - - Avda. Libia (Tomás Sánchez) - - - - - - - 15:51 - - - - Avda. De Libia (El Cairo) - - - - - - - 15:52 - - - - Avda.De Libia (Correos) - - - - - - - 15:52 - - - - Jesús Rescatado - - - - - - - 15:52 - - - - Jesús Rescatado (Viñuela) - - - - - - - 15:53 - - - - Marrubial (Puerta Plasencia) - - - - - - - 15:53 - - - - Ollerías D.C. 7:40 7:54 9:09 10:38 12:09 13:39 15:09 15:54 16:55 18:52 21:02 22:39 Ollerías (San Cayetano) 7:40 7:55 9:10 10:39 12:10 13:40 15:10 15:55 16:55 18:53 21:03 22:40 Colón Norte 7:41 7:55 9:11 10:40 12:11 13:41 15:11 15:56 16:56 18:55 21:05 22:41 Ronda Tejares (Doce Octubre) 7:42 7:56 9:12 10:41 12:12 13:42 15:12 15:56 16:57 18:56 21:07 22:42 Ronda Tejares (Bulevar Gran Capitán) 7:42 7:57 9:12 10:42 12:12 13:42 15:12 15:57 16:57 18:56 21:08 22:42 Avda. Cervantes 7:43 7:57 9:13 10:42 12:13 13:43 15:13 15:57 16:58 18:57 21:09 22:43 Renfe- Est. Buses 7:45 7:59 9:15 10:45 12:15 13:45 15:15 15:59 17:00 19:00 21:12 22:45
Horari de dissabte Estació Sortida núm. #1 Sortida núm. #2 Sortida núm. #3 Sortida núm. #4 Sortida núm. #5 Sortida núm. #6 Sortida núm. #7 Sortida núm. #8 Sortida núm. #9 Cerro Muriano 8:30 9:50 11:15 12:45 14:15 16:00 18:00 19:45 22:00 Bar Los Pinares Dc 8:30 9:50 11:16 12:46 14:16 16:01 18:01 19:47 22:01 El Frenazo Dc 8:37 9:57 11:23 12:53 14:26 16:08 18:11 20:01 22:08 Torreárboles Dc 8:38 9:58 11:24 12:54 14:27 16:09 18:12 20:03 22:09 Albarisa 8:41 10:01 11:28 12:58 14:32 16:13 18:17 20:11 22:13 Doña Manuela Dc 8:48 10:08 11:36 13:06 14:43 16:21 18:28 20:26 22:21 Torreblanca Dc 8:49 10:09 11:37 13:07 14:44 16:22 18:29 20:28 22:22 Rocío Dúrcal Dc 8:50 10:10 11:38 13:08 14:46 16:23 18:31 20:30 22:23 Imperio Argentina Dc 8:51 10:11 11:39 13:09 14:47 16:24 18:32 20:32 22:24 Concha Piquer Dc 8:52 10:12 11:39 13:09 14:48 16:24 18:33 20:33 22:24 Amalia Rodrigues Dc 8:53 10:13 11:41 13:11 14:49 16:26 18:34 20:36 22:26 Rocío Jurado Dc 8:53 10:13 11:41 13:11 14:50 16:26 18:35 20:37 22:26 Lola Flores Dc 8:54 10:14 11:42 13:12 14:51 16:27 18:36 20:38 22:27 Luciano Pavarotti Dc 8:55 10:15 11:43 13:13 14:52 16:28 18:37 20:40 22:28 Restaurante Cardador Dc 8:55 10:15 11:44 13:14 14:53 16:29 18:38 20:41 22:29 Pol. Pedroches (Aucorsa) Dc 9:01 10:21 11:50 13:20 15:02 16:35 18:47 20:55 22:35 Pol. Pedroches (Asland) 9:02 10:22 11:51 13:21 15:03 16:36 18:48 20:56 22:36 Agrup. Córdoba (Iglesia) Dc 9:04 10:24 11:53 13:23 15:06 16:38 18:51 21:00 22:38 Ollerías D.C. 9:05 10:25 11:54 13:24 15:07 16:39 18:52 21:02 22:39 Ollerías (San Cayetano) 9:05 10:25 11:55 13:25 15:08 16:40 18:53 21:03 22:40 Colón Norte 9:06 10:26 11:56 13:26 15:10 16:41 18:55 21:05 22:41 Ronda Tejares (Doce Octubre) 9:07 10:27 11:57 13:27 15:11 16:42 18:56 21:07 22:42 Ronda Tejares (Bulevar Gran Capitán) 9:07 10:27 11:57 13:27 15:11 16:42 18:56 21:08 22:42 Avda. Cervantes 9:08 10:28 11:58 13:28 15:12 16:43 18:57 21:09 22:43 Renfe- Est. Buses 9:10 10:30 12:00 13:30 15:15 16:45 19:00 21:12 22:45
Horari de diumenge Estació Sortida núm. #1 Sortida núm. #2 Sortida núm. #3 Sortida núm. #4 Sortida núm. #5 Sortida núm. #6 Sortida núm. #7 Sortida núm. #8 Cerro Muriano 8:30 11:15 12:45 14:15 16:00 18:00 19:45 22:00 Bar Los Pinares Dc 8:32 11:16 12:46 14:16 16:01 18:01 19:47 22:01 El Frenazo Dc 8:47 11:23 12:53 14:26 16:08 18:11 20:01 22:08 Torreárboles Dc 8:49 11:24 12:54 14:27 16:09 18:12 20:03 22:09 Albarisa 8:56 11:28 12:58 14:32 16:13 18:17 20:11 22:13 Doña Manuela Dc 9:12 11:36 13:06 14:43 16:21 18:28 20:26 22:21 Torreblanca Dc 9:13 11:37 13:07 14:44 16:22 18:29 20:28 22:22 Rocío Dúrcal Dc 9:16 11:38 13:08 14:46 16:23 18:31 20:30 22:23 Imperio Argentina Dc 9:18 11:39 13:09 14:47 16:24 18:32 20:32 22:24 Concha Piquer Dc 9:19 11:39 13:09 14:48 16:24 18:33 20:33 22:24 Amalia Rodrigues Dc 9:21 11:41 13:11 14:49 16:26 18:34 20:36 22:26 Rocío Jurado Dc 9:23 11:41 13:11 14:50 16:26 18:35 20:37 22:26 Lola Flores Dc 9:24 11:42 13:12 14:51 16:27 18:36 20:38 22:27 Luciano Pavarotti Dc 9:25 11:43 13:13 14:52 16:28 18:37 20:40 22:28 Restaurante Cardador Dc 9:27 11:44 13:14 14:53 16:29 18:38 20:41 22:29 Pol. Pedroches (Aucorsa) Dc 9:40 11:50 13:20 15:02 16:35 18:47 20:55 22:35 Pol. Pedroches (Asland) 9:42 11:51 13:21 15:03 16:36 18:48 20:56 22:36 Agrup. Córdoba (Iglesia) Dc 9:45 11:53 13:23 15:06 16:38 18:51 21:00 22:38 Ollerías D.C. 9:48 11:54 13:24 15:07 16:39 18:52 21:02 22:39 Ollerías (San Cayetano) 9:49 11:55 13:25 15:08 16:40 18:53 21:03 22:40 Colón Norte 9:51 11:56 13:26 15:10 16:41 18:55 21:05 22:41 Ronda Tejares (Doce Octubre) 9:52 11:57 13:27 15:11 16:42 18:56 21:07 22:42 Ronda Tejares (Bulevar Gran Capitán) 9:53 11:57 13:27 15:11 16:42 18:56 21:08 22:42 Avda. Cervantes 9:54 11:58 13:28 15:12 16:43 18:57 21:09 22:43 Renfe- Est. Buses 9:58 12:00 13:30 15:15 16:45 19:00 21:12 22:45
Horari de AUCORSA bus - N (Cerro Muriano→Renfe - Est. Buses) L'horari AUCORSA bus de la ruta N, Cerro Muriano→Renfe - Est. Buses, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Cerro Muriano estació a Renfe- Est. Buses estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'AUCORSA.
Última actualització de 24 de juny de 2024
N Horaris d'indicacions alternatives