N2 - La Llacuna Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 |
---|---|
Passeig Espanya | 7:40 |
Carretera De Valls, 2 | 7:41 |
Carretera De Valls - Rotonda | 7:42 |
Carretera De Valls, 58 | 7:42 |
Anselm Clavé | 7:45 |
Trencall Carme | 7:50 |
Cal Ramonet | 7:55 |
Quatre Carreteres | 8:00 |
Bombers | 8:05 |
Igualada, 25 | 8:06 |
Horari de Masats bus - N2 (La Llacuna)
L'horari Masats bus de la ruta N2, La Llacuna, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Passeig Espanya estació a Igualada, 25 estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Masats.