N805
N805 - Pza. Emperador Carlos V - Atocha→Pza. Emperador Carlos V - Atocha Horari
Horari de divendres i dissabte
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 | Sortida núm. #3 |
---|---|---|---|
P.º Sta. Mª Cabeza - Embajadores | 1:01 | 2:26 | 3:51 |
Pza. Emperador Carlos V - Atocha | 1:00 | 2:25 | 3:50 |
Santa María De La Cabeza - Puente Praga | 1:02 | 2:27 | 3:52 |
Puente De Los Capuchinos | 1:04 | 2:29 | 3:54 |
P.º Sta. Mª Cabeza - Est. Plaza Elíptica | 1:06 | 2:31 | 3:56 |
Tanatorio Sur | 1:08 | 2:33 | 3:58 |
Ctra. A-42 - Pol. Ind. Prado Overa | 1:09 | 2:34 | 3:59 |
Av. Federica Montseny - C. C. Bulevar | 1:11 | 2:36 | 4:01 |
Av. Rigoberta Menchú - Centro De Salud | 1:12 | 2:37 | 4:02 |
Av. Rigoberta Menchú - Av. Rabia | 1:13 | 2:38 | 4:03 |
Av. Rabia - Almazara | 1:14 | 2:39 | 4:04 |
Av. Don Juan Borbón - Polideportivo | 1:14 | 2:39 | 4:04 |
Av. Don Juan Borbón - Av. Arces | 1:15 | 2:40 | 4:05 |
Av. Don Juan Borbón - Parque | 1:15 | 2:40 | 4:05 |
Av. Federica Montseny - Parque | 1:15 | 2:40 | 4:05 |
Av. Federica Montseny - Arquitectos | 1:16 | 2:41 | 4:06 |
P.º Estación - Joan Font | 1:17 | 2:42 | 4:07 |
P.º De La Estación - Terradas | 1:18 | 2:43 | 4:08 |
Ferrocarril - Est. Getafe Centro | 1:19 | 2:44 | 4:09 |
Pza. Cuestas - Uned | 1:20 | 2:45 | 4:10 |
Arboleda - Pza. Beso | 1:21 | 2:46 | 4:11 |
Av. Juan De La Cierva - Pza. De España | 1:22 | 2:47 | 4:12 |
Av. España - Est. Juan De La Cierva | 1:23 | 2:48 | 4:13 |
Av. España - Alicante | 1:24 | 2:49 | 4:14 |
Av. España - Av. Ciudades | 1:25 | 2:50 | 4:15 |
Av. Ciudades - Av. España | 1:25 | 2:50 | 4:15 |
Av. Ciudades - Aragón | 1:25 | 2:50 | 4:15 |
Av. Ciudades - Parque | 1:26 | 2:51 | 4:16 |
Av. Martín Gato - Av. Sancho Panza | 1:27 | 2:52 | 4:17 |
Av. Martín Gato - Maritornes | 1:28 | 2:53 | 4:18 |
Av. Sancho Panza - Cueva De Salamanca | 1:29 | 2:54 | 4:19 |
Av. Rocinante - Dulcinea Del Toboso | 1:29 | 2:54 | 4:19 |
Av. Rocinante - Jarifa | 1:30 | 2:55 | 4:20 |
Av. Caballero De La Triste Figura - Rocín Flaco | 1:30 | 2:55 | 4:20 |
Av. Caballero T. Figura - Av. Aldonza Lorenzo | 1:31 | 2:56 | 4:21 |
Av. Ingenioso Hidalgo - Cueva De Salamanca | 1:32 | 2:57 | 4:22 |
Viuda Reposada - Av. Sancho Panza | 1:32 | 2:57 | 4:22 |
Av. Don Juan Borbón - Parque Andalucía | 1:34 | 2:59 | 4:24 |
Av. Aragón - Extremadura | 1:35 | 3:00 | 4:25 |
Av. Aragón - Badajoz | 1:35 | 3:00 | 4:25 |
Av. Los Ángeles - Av. Aragón | 1:36 | 3:01 | 4:26 |
Av. Los Ángeles - Isaac Peral | 1:36 | 3:01 | 4:26 |
Av. General Palacio - Capellanes | 1:37 | 3:02 | 4:27 |
Ramón Y Cajal - Núñez De Balboa | 1:38 | 3:03 | 4:28 |
General Pingarrón - Colegio | 1:38 | 3:03 | 4:28 |
Ferrocarril - Est. Getafe Centro | 1:39 | 3:04 | 4:29 |
P.º De La Estación - Francisco Pizarro | 1:40 | 3:05 | 4:30 |
P.º Estación - Magallanes | 1:40 | 3:05 | 4:30 |
Av. Federica Montseny - Av. Ciudades | 1:42 | 3:07 | 4:32 |
Av. Federica Montseny - Parque | 1:43 | 3:08 | 4:33 |
Av. Don Juan Borbón - Parque | 1:43 | 3:08 | 4:33 |
Av. Don Juan Borbón - Av. Arces | 1:44 | 3:09 | 4:34 |
Av. Don Juan Borbón - Polideportivo | 1:44 | 3:09 | 4:34 |
Av. Rabia - Almazara | 1:44 | 3:09 | 4:34 |
Av. Rigoberta Menchú - Manuela Malasaña | 1:45 | 3:10 | 4:35 |
Av. Rigoberta Menchú - Centro De Salud | 1:46 | 3:11 | 4:36 |
Pza. Fuente De Goya - Est. Los Espartales | 1:47 | 3:12 | 4:37 |
Ctra. A-42 - Pol. Ind. Prado Overa | 1:49 | 3:14 | 4:39 |
Avenida De Los Poblados - Carretera Toledo | 1:51 | 3:16 | 4:41 |
Plaza Elíptica - Santa María De La Cabeza | 1:52 | 3:17 | 4:42 |
Puente De Los Capuchinos | 1:54 | 3:19 | 4:44 |
Santa María De La Cabeza - Puente Praga | 1:55 | 3:20 | 4:45 |
Metro Palos De La Frontera | 1:57 | 3:22 | 4:47 |
Horari de diumenge a dijous
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 | Sortida núm. #3 |
---|---|---|---|
P.º Sta. Mª Cabeza - Embajadores | 1:01 | 2:21 | 3:41 |
Pza. Emperador Carlos V - Atocha | 1:00 | 2:20 | 3:40 |
Santa María De La Cabeza - Puente Praga | 1:02 | 2:22 | 3:42 |
Puente De Los Capuchinos | 1:04 | 2:24 | 3:44 |
P.º Sta. Mª Cabeza - Est. Plaza Elíptica | 1:06 | 2:26 | 3:46 |
Tanatorio Sur | 1:08 | 2:28 | 3:48 |
Ctra. A-42 - Pol. Ind. Prado Overa | 1:09 | 2:29 | 3:49 |
Av. Federica Montseny - C. C. Bulevar | 1:11 | 2:31 | 3:51 |
Av. Rigoberta Menchú - Centro De Salud | 1:12 | 2:32 | 3:52 |
Av. Rigoberta Menchú - Av. Rabia | 1:13 | 2:33 | 3:53 |
Av. Rabia - Almazara | 1:14 | 2:34 | 3:54 |
Av. Don Juan Borbón - Polideportivo | 1:14 | 2:34 | 3:54 |
Av. Don Juan Borbón - Av. Arces | 1:15 | 2:35 | 3:55 |
Av. Don Juan Borbón - Parque | 1:15 | 2:35 | 3:55 |
Av. Federica Montseny - Parque | 1:15 | 2:35 | 3:55 |
Av. Federica Montseny - Arquitectos | 1:16 | 2:36 | 3:56 |
P.º Estación - Joan Font | 1:17 | 2:37 | 3:57 |
P.º De La Estación - Terradas | 1:18 | 2:38 | 3:58 |
Ferrocarril - Est. Getafe Centro | 1:19 | 2:39 | 3:59 |
Pza. Cuestas - Uned | 1:20 | 2:40 | 4:00 |
Arboleda - Pza. Beso | 1:21 | 2:41 | 4:01 |
Av. Juan De La Cierva - Pza. De España | 1:22 | 2:42 | 4:02 |
Av. España - Est. Juan De La Cierva | 1:23 | 2:43 | 4:03 |
Av. España - Alicante | 1:24 | 2:44 | 4:04 |
Av. España - Av. Ciudades | 1:25 | 2:45 | 4:05 |
Av. Ciudades - Av. España | 1:25 | 2:45 | 4:05 |
Av. Ciudades - Aragón | 1:25 | 2:45 | 4:05 |
Av. Ciudades - Parque | 1:26 | 2:46 | 4:06 |
Av. Martín Gato - Av. Sancho Panza | 1:27 | 2:47 | 4:07 |
Av. Martín Gato - Maritornes | 1:28 | 2:48 | 4:08 |
Av. Sancho Panza - Cueva De Salamanca | 1:29 | 2:49 | 4:09 |
Av. Rocinante - Dulcinea Del Toboso | 1:29 | 2:49 | 4:09 |
Av. Rocinante - Jarifa | 1:30 | 2:50 | 4:10 |
Av. Caballero De La Triste Figura - Rocín Flaco | 1:30 | 2:50 | 4:10 |
Av. Caballero T. Figura - Av. Aldonza Lorenzo | 1:31 | 2:51 | 4:11 |
Av. Ingenioso Hidalgo - Cueva De Salamanca | 1:32 | 2:52 | 4:12 |
Viuda Reposada - Av. Sancho Panza | 1:32 | 2:52 | 4:12 |
Av. Don Juan Borbón - Parque Andalucía | 1:34 | 2:54 | 4:14 |
Av. Aragón - Extremadura | 1:35 | 2:55 | 4:15 |
Av. Aragón - Badajoz | 1:35 | 2:55 | 4:15 |
Av. Los Ángeles - Av. Aragón | 1:36 | 2:56 | 4:16 |
Av. Los Ángeles - Isaac Peral | 1:36 | 2:56 | 4:16 |
Av. General Palacio - Capellanes | 1:37 | 2:57 | 4:17 |
Ramón Y Cajal - Núñez De Balboa | 1:38 | 2:58 | 4:18 |
General Pingarrón - Colegio | 1:38 | 2:58 | 4:18 |
Ferrocarril - Est. Getafe Centro | 1:39 | 2:59 | 4:19 |
P.º De La Estación - Francisco Pizarro | 1:40 | 3:00 | 4:20 |
P.º Estación - Magallanes | 1:40 | 3:00 | 4:20 |
Av. Federica Montseny - Av. Ciudades | 1:42 | 3:02 | 4:22 |
Av. Federica Montseny - Parque | 1:43 | 3:03 | 4:23 |
Av. Don Juan Borbón - Parque | 1:43 | 3:03 | 4:23 |
Av. Don Juan Borbón - Av. Arces | 1:44 | 3:04 | 4:24 |
Av. Don Juan Borbón - Polideportivo | 1:44 | 3:04 | 4:24 |
Av. Rabia - Almazara | 1:44 | 3:04 | 4:24 |
Av. Rigoberta Menchú - Manuela Malasaña | 1:45 | 3:05 | 4:25 |
Av. Rigoberta Menchú - Centro De Salud | 1:46 | 3:06 | 4:26 |
Pza. Fuente De Goya - Est. Los Espartales | 1:47 | 3:07 | 4:27 |
Ctra. A-42 - Pol. Ind. Prado Overa | 1:49 | 3:09 | 4:29 |
Avenida De Los Poblados - Carretera Toledo | 1:51 | 3:11 | 4:31 |
Plaza Elíptica - Santa María De La Cabeza | 1:52 | 3:12 | 4:32 |
Puente De Los Capuchinos | 1:54 | 3:14 | 4:34 |
Santa María De La Cabeza - Puente Praga | 1:55 | 3:15 | 4:35 |
Metro Palos De La Frontera | 1:57 | 3:17 | 4:37 |
Horari de Interurbanos Bus - N805 (Pza. Emperador Carlos V - Atocha→Pza. Emperador Carlos V - Atocha)
L'horari Interurbanos Bus de la ruta N805, Pza. Emperador Carlos V - Atocha→Pza. Emperador Carlos V - Atocha, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de P.º Sta. Mª Cabeza - Embajadores estació a Metro Palos De La Frontera estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació Bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Interurbanos.