NIGRÁN - Chandebrito Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 | Sortida núm. #3 |
---|---|---|---|
Don Marcial - Cruce Navás (Nigrán) | 10:20 | 15:05 | 20:30 |
Rua Mestra Emerita (Nigrán) | 10:21 | 15:06 | 20:31 |
Rúa do Torreiro - Cruce Raña (Nigrán) | 10:22 | 15:07 | 20:32 |
Estrada Pola Vía (Frente 260) - Prado (Nigrán) | 10:23 | 15:08 | 20:33 |
Estrada Pola Vía, Fronte Ao 224 (Nigrán) | 10:24 | 15:09 | 20:34 |
Jesús Espinosa, 2 - San Xoán (Nigrán) | 10:26 | 15:11 | 20:36 |
Cidade de Vigo, 51 - Panxón (Nigrán) | 10:27 | 15:12 | 20:37 |
Castelao (Fronte Ao 84) - Faro de Panxón (Nigrán) | 10:28 | 15:13 | 20:38 |
Castelao, 21 - Telefónica (Nigrán) | 10:29 | 15:14 | 20:39 |
Rosalía de Castro, 18 (Nigrán) | 10:30 | 15:15 | 20:40 |
Rosalía de Castro, Fronte Ao 67 (Nigrán) | 10:31 | 15:16 | 20:41 |
Manuel Lemos, 93 - Mallón (Nigrán) | 10:32 | 15:17 | 20:42 |
Manuel Lemos - Fronte 60 - O Cruceiro (Nigrán) | 10:33 | 15:18 | 20:43 |
Manuel Lemos, 37 - A Ramallosa | 10:34 | 15:19 | 20:44 |
Avda. Portugal - Praza de Abastos da Ramallosa (Nigrán) | 10:35 | 15:20 | 20:45 |
Avda. Portugal, Fronte Ao 47 (Nigrán) | 10:35 | 15:20 | 20:45 |
Avda. Portugal, 56 (Nigrán) | 10:36 | 15:21 | 20:46 |
Avda. Portugal, Fronte Ao Centro de Saúde (Nigrán) | 10:36 | 15:21 | 20:46 |
Avda. Portugal, Fronte Ao 103 (Nigrán) | 10:37 | 15:22 | 20:47 |
Avda. Portugal, 136 - As Tomadas (Nigrán) | 10:37 | 15:22 | 20:47 |
Rúa Padres Franciscanos - Colexio (Nigrán) | 10:39 | 15:24 | 20:49 |
Porto do Molle - C.Cial Nasas (Nigrán) | 10:42 | 15:27 | 20:52 |
Santiago de Parada, 2 - A Carrasca (Nigrán) | 10:44 | 15:29 | 20:54 |
Santiago de Parada, 30 - Tinde (Nigrán) | 10:45 | 15:30 | 20:55 |
Santiago de Parada, Fronte Ao Czo. Souto (Nigrán) | 10:46 | 15:31 | 20:56 |
Santiago de Parada, 48 - Centro Cultural (Nigrán) | 10:47 | 15:32 | 20:57 |
Areíña, Czo. Monte Castelo (Gondomar) | 10:48 | 15:33 | 20:58 |
Monte Castelo, Fronte Ao 22 - Nandín (Nigrán) | 10:49 | 15:34 | 20:59 |
Monte Castelo, 1 - Con (Nigrán) | 10:50 | 15:35 | 21:00 |
Pazos Con Lama - As Pedras (Nigrán) | 10:51 | 15:36 | 21:01 |
San Roque - Cruce Balinfra (Nigrán) | 10:52 | 15:37 | 21:02 |
San Roque - Cruce Lameiro (Nigrán) | 10:54 | 15:39 | 21:04 |
San Roque - Fronte Capela (Nigrán) | 10:55 | 15:40 | 21:05 |
Fontes, 42 - Piñeiros (Nigrán) | 10:56 | 15:41 | 21:06 |
Fontes - A Arrotea (Nigrán) | 10:57 | 15:42 | 21:07 |
Fontes - A Levada (Nigrán) | 10:58 | 15:43 | 21:08 |
Pracíns, Fronte Czo. Chandebrito (Nigrán) | 11:01 | 15:46 | 21:11 |
Chandebrito, Fronte Czo. Laxes (Nigrán) | 11:04 | 15:49 | 21:14 |
Horari de Lugove bus - NIGRÁN (Chandebrito)
L'horari Lugove bus de la ruta NIGRÁN, Chandebrito, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Don Marcial - Cruce Navás (Nigrán) estació a Chandebrito, Fronte Czo. Laxes (Nigrán) estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Lugove.