O-L - Plaza America Horari
Horari de diumenge a dissabte
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 | Sortida núm. #3 | Sortida núm. #4 | Sortida núm. #5 | Sortida núm. #6 | Sortida núm. #7 | Sortida núm. #8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
[Llubrió|Lubrió] Llubrió [Cta 16858] | 7:05 | 9:00 | 11:00 | 13:00 | 15:00 | 17:00 | 19:00 | 21:00 |
[Lloriana|Loriana] Lloriana [Cta 16857] | 7:07 | 9:02 | 11:02 | 13:02 | 15:02 | 17:02 | 19:02 | 21:02 |
[Molina] Cruce Lloriana [Cta 04072] | 7:09 | 9:04 | 11:04 | 13:04 | 15:04 | 17:04 | 19:04 | 21:04 |
[Bolguina, La] Fabarín [Cta 16912] | 7:11 | 9:06 | 11:06 | 13:06 | 15:06 | 17:06 | 19:06 | 21:06 |
[Bolguina, La] La Bolguina [Cta 16843] | 7:13 | 9:08 | 11:08 | 13:08 | 15:08 | 17:08 | 19:08 | 21:08 |
[Lloriana|Loriana] Malpica [Cta 16844] | 7:15 | 9:10 | 11:10 | 13:10 | 15:10 | 17:10 | 19:10 | 21:10 |
[Molina] Cruce Lloriana [Cta 04121] | 7:17 | 9:12 | 11:12 | 13:12 | 15:12 | 17:12 | 19:12 | 21:12 |
[Ponteo] Ponteo [Cta 16845] | 7:19 | 9:14 | 11:14 | 13:14 | 15:14 | 17:14 | 19:14 | 21:14 |
[San Roque] El Torollo [Cta 16846] | 7:21 | 9:16 | 11:16 | 13:16 | 15:16 | 17:16 | 19:16 | 21:16 |
[San Roque] Cruce San Claudio [Cta 07864] | 7:23 | 9:18 | 11:18 | 13:18 | 15:18 | 17:18 | 19:18 | 21:18 |
[Cabaña, La] La Cruz 1 [Cta 07519] | 7:25 | 9:20 | 11:20 | 13:20 | 15:20 | 17:20 | 19:20 | 21:20 |
[Cruz, La] La Cruz 2 - San Claudio [Cta 07517] | 7:27 | 9:22 | 11:22 | 13:22 | 15:22 | 17:22 | 19:22 | 21:22 |
[Lloral, La] Cruce Ponteo [Cta 16847] | 7:29 | 9:24 | 11:24 | 13:24 | 15:24 | 17:24 | 19:24 | 21:24 |
[Villamar] Villamar 1 [Cta 07866] | 7:31 | 9:26 | 11:26 | 13:26 | 15:26 | 17:26 | 19:26 | 21:26 |
[Ponteo] Ponteo [Cta 16896] | 7:33 | 9:28 | 11:28 | 13:28 | 15:28 | 17:28 | 19:28 | 21:28 |
[Llampaxuga|Lampajúa] Llampaxuga [Cta 16849] | 7:35 | 9:30 | 11:30 | 13:30 | 15:30 | 17:30 | 19:30 | 21:30 |
[Llampaya|Lampaya] Llampaya [Cta 16850] | 7:37 | 9:32 | 11:32 | 13:32 | 15:32 | 17:32 | 19:32 | 21:32 |
[Villarmosén|Villamorsén] El Llano [Cta 16851] | 7:39 | 9:34 | 11:34 | 13:34 | 15:34 | 17:34 | 19:34 | 21:34 |
[Villarmosén|Villamorsén] Villarmosén [Cta 16852] | 7:41 | 9:36 | 11:36 | 13:36 | 15:36 | 17:36 | 19:36 | 21:36 |
[Campes, Les|Campas, Las] Les Campes [Cta 16848] | 7:43 | 9:38 | 11:38 | 13:38 | 15:38 | 17:38 | 19:38 | 21:38 |
[Ules] San Lázaro De Paniceres - Alfonso Molina [Cta 07872] | 7:45 | 9:40 | 11:40 | 13:40 | 15:40 | 17:40 | 19:40 | 21:40 |
[Campes, Les|Campas, Las] Les Campes 3 [Cta 16879] | 7:47 | 9:42 | 11:42 | 13:42 | 15:42 | 17:42 | 19:42 | 21:42 |
[Oviedo/Uviéu] Paseo De La Florida [Cta 16922] | 7:49 | 9:44 | 11:44 | 13:44 | 15:44 | 17:44 | 19:44 | 21:44 |
[Oviedo/Uviéu] La Florida I [Cta 16908] | 7:51 | 9:46 | 11:46 | 13:46 | 15:46 | 17:46 | 19:46 | 21:46 |
[Oviedo/Uviéu] La Florida II [Cta 07600] | 7:53 | 9:48 | 11:48 | 13:48 | 15:48 | 17:48 | 19:48 | 21:48 |
[Oviedo/Uviéu] Plaza Gabino Díaz Merchán - La Florida [Cta 07594] | 7:55 | 9:50 | 11:50 | 13:50 | 15:50 | 17:50 | 19:50 | 21:50 |
[Oviedo/Uviéu] Manuel Del Fresno [Cta 07593] | 7:57 | 9:52 | 11:52 | 13:52 | 15:52 | 17:52 | 19:52 | 21:52 |
[Oviedo/Uviéu] Marcelino Suárez - Hotel Monumental Naranco [Cta 07877] | 8:00 | 9:55 | 11:55 | 13:55 | 15:55 | 17:55 | 19:55 | 21:55 |
[Oviedo/Uviéu] Samuel Sánchez [Cta 16833] | 8:02 | 9:57 | 11:57 | 13:57 | 15:57 | 17:57 | 19:57 | 21:57 |
[Oviedo/Uviéu] Plaza América [Cta 16909] | 8:05 | 10:00 | 12:00 | 14:00 | 16:00 | 18:00 | 20:00 | 22:00 |
Horari de Transportes Unidos de Asturias SL bus - O-L (Plaza America)
L'horari Transportes Unidos de Asturias SL bus de la ruta O-L, Plaza America, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de [Llubrió|Lubrió] Llubrió [Cta 16858] estació a [Oviedo/Uviéu] Plaza América [Cta 16909] estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Transportes Unidos de Asturias SL.