OVI - Oviedo Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 | Sortida núm. #3 | Sortida núm. #4 |
---|---|---|---|---|
[Salas] Pontón 17 Avda [Cta 10025] | 6:30 | - | - | - |
[Salas] La Garibalda - Marquesina [Cta 10023] | 6:30 | - | - | - |
[Zorrina|Casazorrina] Zorrina [Cta 04611] | 6:30 | - | - | - |
[Allence] Villazón [Cta 02279] | 6:32 | - | - | - |
[Villampeiru|Villampero] Las Folgueras [Cta 04614] | 6:33 | - | - | - |
[Espinéu|Espinedo] Espinéu [Cta 04616] | 6:34 | - | - | - |
[Corniana|Cornellana] Corniana [Cta 03245] | 6:35 | - | - | - |
[Rodriga, La] La Rodriga [Cta 04617] | 6:40 | - | - | - |
[Castiellu, El|Castiello] Cruce San Román [Cta 04619] | 6:45 | - | - | - |
[Santolín|San Antolín] Santolín [Cta 04621] | 6:50 | - | - | - |
[Santolín|San Antolín] La Rebollada [Cta 16716] | 6:51 | - | - | - |
[Cabruñana] Alto Cabruñana [Cta 04623] | 6:53 | - | - | - |
[San Xuan|San Juan] San Xuan De Villapañada [Cta 04624] | 6:54 | - | - | - |
[Grau/Grado] Estación Bus Grado [Cta 07985] | 6:55 | - | - | - |
[Grau/Grado] La Cruz [Cta 02199] | 6:56 | - | - | - |
[Grau/Grado] Valentín Andrés [Cta 04627] | 6:57 | - | - | - |
[Grau/Grado] San Pelayo [Cta 04629] | 6:58 | - | - | - |
[Grau/Grado] Obras Públicas [Cta 04631] | 6:59 | - | - | - |
[Peñaflor] Peñaflor [Cta 06182] | 7:05 | - | - | - |
[Anzu|Anzo] Anzu [Cta 04638] | 7:06 | - | - | - |
[Veiga D'Anzu|Vega De Anzo] Veiga D'Anzu - La Fuente 2 [Cta 04642] | 7:07 | - | - | - |
[Veiga D'Anzu|Vega De Anzo] Veiga D'Anzu - La Fuente 1 [Cta 04646] | 7:08 | - | - | - |
[Veiga D'Anzu|Vega De Anzo] Veiga D'Anzu [Cta 04648] | 7:09 | - | - | - |
[Llera] Llera [Cta 04652] | 7:10 | - | - | - |
[Casucas, Las] Las Casucas [Cta 04660] | 7:12 | - | - | - |
[Nores] Cruce Somines [Cta 04664] | 7:13 | - | - | - |
[Llau, El|Lado, El] Fuejo - Capilla [Cta 06178] | 7:14 | - | - | - |
[Fuexu|Fuejo] Fuexu [Cta 01521] | 7:15 | - | - | - |
[Vallina, La] Berció [Cta 01522] | 7:17 | - | - | - |
[Udrión] Udrión [Cta 01523] | 7:19 | - | - | - |
[Sotu|Soto] Sotu De Trubia [Cta 01609] | 7:25 | - | - | - |
[Oviedo/Uviéu] Plaza Occidente [Cta 02598] | 7:35 | 7:35 | - | - |
[Oviedo/Uviéu] Fuertes Acevedo - Plaza Toros [Cta 20738] | 7:38 | 7:38 | 7:38 | - |
[Oviedo/Uviéu] Real Oviedo - Villa Magdalena [Cta 02065] | 7:40 | 7:40 | 7:40 | 7:40 |
[Oviedo/Uviéu] Estación Bus Oviedo - Pepe Cosmen [Cta 01549] | 7:45 | 7:45 | 7:45 | 7:45 |
Horari de Automóviles Luarca SAU bus - OVI (Oviedo)
L'horari Automóviles Luarca SAU bus de la ruta OVI, Oviedo, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de [Salas] Pontón 17 Avda [Cta 10025] estació a [Oviedo/Uviéu] Estación Bus Oviedo - Pepe Cosmen [Cta 01549] estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Automóviles Luarca SAU.