OVI - Cangas Del Narcea Horari
Horari de diumenge, dijous i dissabte
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 | Sortida núm. #3 | Sortida núm. #4 |
---|---|---|---|---|
[Oviedo/Uviéu] Huca - Nuevo Hospital [Cta 16751] | 15:00 | - | - | - |
[Oviedo/Uviéu] Estación Bus Oviedo - Pepe Cosmen [Cta 01549] | 15:06 | 15:06 | - | - |
[Oviedo/Uviéu] Real Oviedo [Cta 01601] | 15:09 | 15:09 | 15:09 | - |
[Oviedo/Uviéu] Fuertes Acevedo - Plaza Toros [Cta 02062] | 15:10 | 15:10 | 15:10 | 15:10 |
[Oviedo/Uviéu] Plaza Occidente [Cta 01603] | 15:11 | 15:11 | 15:11 | 15:11 |
[Grau/Grado] Obras Públicas [Cta 04630] | 15:25 | 15:25 | 15:25 | 15:25 |
[Grau/Grado] San Pelayo [Cta 04628] | 15:26 | 15:26 | 15:26 | 15:26 |
[Grau/Grado] Valentín Andrés [Cta 04626] | 15:28 | 15:28 | 15:28 | 15:28 |
[Grau/Grado] La Cruz [Cta 03250] | 15:31 | 15:31 | 15:31 | 15:31 |
[San Xuan|San Juan] San Xuan De Villapañada [Cta 04625] | 15:33 | 15:33 | 15:33 | 15:33 |
[Cabruñana] Alto Cabruñana [Cta 04622] | 15:35 | 15:35 | 15:35 | 15:35 |
[Santolín|San Antolín] La Rebollada [Cta 16715] | 15:37 | 15:37 | 15:37 | 15:37 |
[Santolín|San Antolín] Santolín [Cta 04620] | 15:40 | 15:40 | 15:40 | 15:40 |
[Castiellu, El|Castiello] Cruce As-038 [Cta 03360] | 15:42 | 15:42 | 15:42 | 15:42 |
[Corniana|Cornellana] Corniana [Cta 03244] | 15:45 | 15:45 | 15:45 | 15:45 |
[Espinéu|Espinedo] Espinéu [Cta 04615] | 15:47 | 15:47 | 15:47 | 15:47 |
[Villampeiru|Villampero] Las Folgueras [Cta 04613] | 15:49 | 15:49 | 15:49 | 15:49 |
[Allence] Villazón [Cta 02280] | 15:51 | 15:51 | 15:51 | 15:51 |
[Zorrina|Casazorrina] Zorrina [Cta 04612] | 15:53 | 15:53 | 15:53 | 15:53 |
[Salas] Centro De Salud (Salas) [Cta 16266] | 15:57 | 15:57 | 15:57 | 15:57 |
[Salas] Ayuntamiento Salas [Cta 10024] | 15:58 | 15:58 | 15:58 | 15:58 |
[Llanón, El] El Llanón [Cta 04610] | 16:01 | 16:01 | 16:01 | 16:01 |
[Peña, La] La Peña [Cta 04607] | 16:03 | 16:03 | 16:03 | 16:03 |
[Couz, El] El Couz [Cta 04605] | 16:06 | 16:06 | 16:06 | 16:06 |
[Porciles] Porciles [Cta 04604] | 16:08 | 16:08 | 16:08 | 16:08 |
[Boudenaya|Bodenaya] Boudenaya [Cta 04602] | 16:11 | 16:11 | 16:11 | 16:11 |
[Espina, La] La Espina [Cta 04599] | 16:13 | 16:13 | 16:13 | 16:13 |
[Preda, La|Pereda, La] La Preda [Cta 04814] | 16:16 | 16:16 | 16:16 | 16:16 |
[Coutu, El|Couto, El] Millariega [Cta 04816] | 16:18 | 16:18 | 16:18 | 16:18 |
[Pedregal, El] El Pedregal [Cta 04818] | 16:20 | 16:20 | 16:20 | 16:20 |
[Pedregal, El] Los Llanos [Cta 04820] | 16:23 | 16:23 | 16:23 | 16:23 |
[Tiera, La|Tejera, La] La Curiscada [Cta 04822] | 16:26 | 16:26 | 16:26 | 16:26 |
[Cruceru, El|Crucero, El] El Cruceru [Cta 04824] | 16:28 | 16:28 | 16:28 | 16:28 |
[Valdarieme] Valdarieme [Cta 04812] | 16:30 | 16:30 | 16:30 | 16:30 |
[Tinéu|Tineo] Recinto Ferial - Barrio Santa Teresa [Cta 10027] | 16:33 | 16:33 | 16:33 | 16:33 |
[Tinéu|Tineo] Estación Bus Tineo [Cta 10028] | 16:35 | 16:35 | 16:35 | 16:35 |
[Castañera] La Castañera [Cta 04829] | 16:37 | 16:37 | 16:37 | 16:37 |
[Rodical, El] El Rodical [Cta 04830] | 16:38 | 16:38 | 16:38 | 16:38 |
[Casares] La Florida [Cta 04832] | 16:42 | 16:42 | 16:42 | 16:42 |
[Pilutuertu|Pilotuerto] Pilutuertu [Cta 04707] | 16:45 | 16:45 | 16:45 | 16:45 |
[Vil.Lanueva|Villanueva De Sorriba] Vil.Lanueva [Cta 04705] | 16:48 | 16:48 | 16:48 | 16:48 |
[Sorriba] Argancinas [Cta 04704] | 16:50 | 16:50 | 16:50 | 16:50 |
[Vil.Lar De L.Lanteiru|Villar De Lantero] Puente Villar [Cta 04701] | 16:52 | 16:52 | 16:52 | 16:52 |
[Vil.Lar De L.Lanteiru|Villar De Lantero] Lantero [Cta 04700] | 16:53 | 16:53 | 16:53 | 16:53 |
[Xavita|Javita] Xavita [Cta 04697] | 16:56 | 16:56 | 16:56 | 16:56 |
[Portiel.La|Portiella] Portiel.La [Cta 04696] | 16:59 | 16:59 | 16:59 | 16:59 |
[Antráu|Antrago] Antráu [Cta 04674] | 17:01 | 17:01 | 17:01 | 17:01 |
[Tubongu|Tebongo] Tubongu [Cta 04671] | 17:04 | 17:04 | 17:04 | 17:04 |
[Tubongu|Tebongo] Villar De Tubongu [Cta 04667] | 17:05 | 17:05 | 17:05 | 17:05 |
[Pontelinfiernu|Puente Del Infierno] Pontelinfiernu [Cta 04653] | 17:08 | 17:08 | 17:08 | 17:08 |
[San Pedru De Courias|San Pedro De Corias] San Pedru De Courias [Cta 04649] | 17:11 | 17:11 | 17:11 | 17:11 |
[Courias|Corias] Courias - Puente Nuevo [Cta 04644] | 17:14 | 17:14 | 17:14 | 17:14 |
[Courias|Corias] Courias - Puente Viejo [Cta 04639] | 17:15 | 17:15 | 17:15 | 17:15 |
[Val.Linas|Vallinas] El Reguerón [Cta 04635] | 17:17 | 17:17 | 17:17 | 17:17 |
[Cangas Del Narcea] Estación Bus Cangas Del Narcea [Cta 04633] | 17:19 | 17:19 | 17:19 | 17:19 |
Horari de Automóviles Luarca SAU bus - OVI (Cangas Del Narcea)
L'horari Automóviles Luarca SAU bus de la ruta OVI, Cangas Del Narcea, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de [Oviedo/Uviéu] Huca - Nuevo Hospital [Cta 16751] estació a [Cangas Del Narcea] Estación Bus Cangas Del Narcea [Cta 04633] estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Automóviles Luarca SAU. Actualitzem l'horari de OVI, de [Oviedo/Uviéu] Huca - Nuevo Hospital [Cta 16751] a [Cangas Del Narcea] Estación Bus Cangas Del Narcea [Cta 04633], cada dia a mitjanit.