OVI - Oviedo Horari
Horari de diumenge a dissabte
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 | Sortida núm. #3 | Sortida núm. #4 |
---|---|---|---|---|
[Cangas Del Narcea] Estación Bus Cangas Del Narcea [Cta 04633] | 12:15 | - | - | - |
[Cangas Del Narcea] El Reguerón - Tanatorio [Cta 04636] | 12:18 | - | - | - |
[Courias|Corias] Courias - Puente Viejo [Cta 04640] | 12:20 | - | - | - |
[Courias|Corias] Courias - Puente Nuevo [Cta 04645] | 12:22 | - | - | - |
[San Pedru De Courias|San Pedro De Corias] San Pedru De Courias [Cta 04650] | 12:24 | - | - | - |
[Pontelinfiernu|Puente Del Infierno] Pontelinfiernu [Cta 04654] | 12:25 | - | - | - |
[Tubongu|Tebongo] Villar De Tubongu [Cta 04668] | 12:27 | - | - | - |
[Tubongu|Tebongo] Tubongu [Cta 04672] | 12:28 | - | - | - |
[Antráu|Antrago] Antráu [Cta 04673] | 12:30 | - | - | - |
[Portiel.La|Portiella] Portiel.La [Cta 04695] | 12:32 | - | - | - |
[Xavita|Javita] Xavita [Cta 04698] | 12:34 | - | - | - |
[Vil.Lar De L.Lanteiru|Villar De Lantero] Lantero [Cta 04699] | 12:37 | - | - | - |
[Vil.Lar De L.Lanteiru|Villar De Lantero] Puente Villar [Cta 04702] | 12:38 | - | - | - |
[Sorriba] Argancinas [Cta 04703] | 12:39 | - | - | - |
[Vil.Lanueva|Villanueva De Sorriba] Vil.Lanueva [Cta 04706] | 12:42 | - | - | - |
[Pilutuertu|Pilotuerto] Pilutuertu [Cta 04708] | 12:44 | - | - | - |
[Casares] La Florida [Cta 04833] | 12:46 | - | - | - |
[Rodical, El] El Rodical [Cta 04831] | 12:49 | - | - | - |
[Castañera] La Castañera [Cta 04828] | 12:50 | - | - | - |
[Tinéu|Tineo] Recinto Ferial - Barrio Santa Teresa [Cta 10027] | 12:52 | - | - | - |
[Tinéu|Tineo] Estación Bus Tineo [Cta 10028] | 12:54 | - | - | - |
[Valdarieme] Valdarieme [Cta 04813] | 12:56 | - | - | - |
[Cruceru, El|Crucero, El] El Cruceru [Cta 04825] | 12:57 | - | - | - |
[Tiera, La|Tejera, La] La Curiscada [Cta 04823] | 12:59 | - | - | - |
[Pedregal, El] Los Llanos [Cta 04821] | 13:01 | - | - | - |
[Pedregal, El] El Pedregal [Cta 04819] | 13:04 | - | - | - |
[Coutu, El|Couto, El] Millariega [Cta 04817] | 13:06 | - | - | - |
[Preda, La|Pereda, La] La Preda [Cta 04815] | 13:09 | - | - | - |
[Espina, La] La Espina [Cta 04600] | 13:11 | - | - | - |
[Boudenaya|Bodenaya] Boudenaya [Cta 04601] | 13:13 | - | - | - |
[Porciles] Porciles [Cta 04603] | 13:15 | - | - | - |
[Couz, El] El Couz [Cta 04606] | 13:17 | - | - | - |
[Peña, La] La Peña [Cta 04608] | 13:19 | - | - | - |
[Llanón, El] El Llanón [Cta 04609] | 13:21 | - | - | - |
[Salas] Pontón 17 Avda [Cta 10025] | 13:24 | - | - | - |
[Salas] La Garibalda - Marquesina [Cta 10023] | 13:25 | - | - | - |
[Zorrina|Casazorrina] Zorrina [Cta 04611] | 13:28 | - | - | - |
[Allence] Villazón [Cta 02279] | 13:30 | - | - | - |
[Villampeiru|Villampero] Las Folgueras [Cta 04614] | 13:31 | - | - | - |
[Espinéu|Espinedo] Espinéu [Cta 04616] | 13:33 | - | - | - |
[Corniana|Cornellana] Corniana [Cta 03245] | 13:35 | - | - | - |
[Rodriga, La] La Rodriga [Cta 04617] | 13:37 | - | - | - |
[Castiellu, El|Castiello] Cruce San Román [Cta 04619] | 13:38 | - | - | - |
[Santolín|San Antolín] Santolín [Cta 04621] | 13:40 | - | - | - |
[Santolín|San Antolín] La Rebollada [Cta 16716] | 13:42 | - | - | - |
[Cabruñana] Alto Cabruñana [Cta 04623] | 13:44 | - | - | - |
[San Xuan|San Juan] San Xuan De Villapañada [Cta 04624] | 13:47 | - | - | - |
[Grau/Grado] La Cruz [Cta 02199] | 13:49 | - | - | - |
[Grau/Grado] Valentín Andrés [Cta 04627] | 13:51 | - | - | - |
[Grau/Grado] San Pelayo [Cta 04629] | 13:52 | - | - | - |
[Grau/Grado] Obras Públicas [Cta 04631] | 13:54 | - | - | - |
[Peñaflor] Peñaflor [Cta 06182] | 13:56 | - | - | - |
[Anzu|Anzo] Anzu [Cta 04638] | 13:58 | - | - | - |
[Veiga D'Anzu|Vega De Anzo] Veiga D'Anzu - La Fuente 2 [Cta 04642] | 14:01 | - | - | - |
[Veiga D'Anzu|Vega De Anzo] Veiga D'Anzu - La Fuente 1 [Cta 04646] | 14:02 | - | - | - |
[Veiga D'Anzu|Vega De Anzo] Veiga D'Anzu [Cta 04648] | 14:03 | - | - | - |
[Llera] Llera [Cta 04652] | 14:04 | - | - | - |
[Casucas, Las] Las Casucas [Cta 04660] | 14:06 | - | - | - |
[Nores] Cruce Somines [Cta 04664] | 14:07 | - | - | - |
[Llau, El|Lado, El] Fuejo - Capilla [Cta 06178] | 14:10 | - | - | - |
[Fuexu|Fuejo] Fuexu [Cta 01521] | 14:11 | - | - | - |
[Vallina, La] Berció [Cta 01522] | 14:12 | - | - | - |
[Udrión] Udrión [Cta 01523] | 14:14 | - | - | - |
[Sotu|Soto] Sotu De Trubia [Cta 01609] | 14:15 | - | - | - |
[Oviedo/Uviéu] Plaza Occidente [Cta 02598] | 14:22 | 14:38 | - | - |
[Oviedo/Uviéu] Fuertes Acevedo - Plaza Toros [Cta 02064] | 14:23 | 14:40 | 14:40 | - |
[Oviedo/Uviéu] Real Oviedo - Villa Magdalena [Cta 02065] | 14:25 | 14:42 | 14:42 | 14:42 |
[Oviedo/Uviéu] Estación Bus Oviedo - Pepe Cosmen [Cta 01549] | 14:27 | 14:45 | 14:45 | 14:45 |
Horari de Automóviles Luarca SAU bus - OVI (Oviedo)
L'horari Automóviles Luarca SAU bus de la ruta OVI, Oviedo, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de [Cangas Del Narcea] Estación Bus Cangas Del Narcea [Cta 04633] estació a [Oviedo/Uviéu] Estación Bus Oviedo - Pepe Cosmen [Cta 01549] estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Automóviles Luarca SAU.