OVI - Oviedo Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 | Sortida núm. #3 | Sortida núm. #4 | Sortida núm. #5 | Sortida núm. #6 | Sortida núm. #7 | Sortida núm. #8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
[Cangues D'Onís/Cangas De Onís] Estación Bus Cangas De Onís [Cta 07993] | 7:15 | - | - | - | 9:15 | - | - | - |
[Villanueva] Los Prados [Cta 05434] | 7:18 | - | - | - | 9:18 | - | - | - |
[Vega Los Caseros, La|Vega De Los Caseros, La] Vega De Los Caseros [Cta 05432] | 7:20 | - | - | - | 9:20 | - | - | - |
[Roces, Les|Rozas, Las] Les Roces [Cta 05430] | 7:22 | - | - | - | 9:22 | - | - | - |
[Roces, Les|Rozas, Las] Les Roces 2 [Cta 05428] | 7:25 | - | - | - | 9:25 | - | - | - |
[Arriondas/Arriondes, Les] La Morca [Cta 05426] | 7:27 | - | - | - | 9:27 | - | - | - |
[Arriondas/Arriondes, Les] Estación Bus Arriondas [Cta 03829] | 7:30 | - | - | - | 9:30 | - | - | - |
[Arriondas/Arriondes, Les] Hospital Arriondas [Cta 03832] | 7:32 | - | - | - | 9:32 | - | - | - |
[Ozanes] Ozanes [Cta 03840] | 7:34 | - | - | - | 9:34 | - | - | - |
[Arobes] Arobes [Cta 03843] | 7:35 | - | - | - | 9:35 | - | - | - |
[Sotu|Soto De Dueñas] Sotu [Cta 03849] | 7:37 | - | - | - | 9:37 | - | - | - |
[Sotu|Soto De Dueñas] Sotu - El Puente [Cta 03850] | 7:38 | - | - | - | 9:38 | - | - | - |
[Villar De Güergu|Villar De Huergo] Los Llanos - Cruce Beleño [Cta 03854] | 7:39 | - | - | - | 9:39 | - | - | - |
[Sebares|Sevares] Sebares [Cta 03857] | 7:40 | - | - | - | 9:40 | - | - | - |
[Sebares|Sevares] Gasolinera Sevares [Cta 03859] | 7:42 | - | - | - | 9:42 | - | - | - |
[Antrialgo] Antrialgo [Cta 03860] | 7:43 | - | - | - | 9:43 | - | - | - |
[Villamayor] Cruce Borines [Cta 03862] | 7:44 | - | - | - | 9:44 | - | - | - |
[Villamayor] Villamayor [Cta 03865] | 7:45 | - | - | - | 9:45 | - | - | - |
[Melardi|Melarde] Cruce Melardi [Cta 03866] | 7:48 | - | - | - | 9:48 | - | - | - |
[Castiellu|Castiello] Lleú [Cta 03868] | 7:50 | - | - | - | 9:50 | - | - | - |
[Infiestu, L'|Infiesto] Orrín - Cruce Mestres [Cta 03870] | 7:52 | - | - | - | 9:52 | - | - | - |
[Infiestu, L'|Infiesto] Covadonga Calle - Plaza Mayor [Cta 01935] | 7:55 | - | - | - | 9:55 | - | - | - |
[Infiestu, L'|Infiesto] Ramón Y Cajal [Cta 05388] | 7:56 | - | - | - | 9:56 | - | - | - |
[Barbón] Casa Cayón [Cta 03117] | 7:58 | - | - | - | 9:58 | - | - | - |
[Montecoya] Coya [Cta 02953] | 7:59 | - | - | - | 9:59 | - | - | - |
[Montecoya] El Rabión [Cta 05691] | 8:01 | - | - | - | 10:01 | - | - | - |
[Carancos] Carancos 2 [Cta 05689] | 8:02 | - | - | - | 10:02 | - | - | - |
[Carancos] Cruce Ceceda [Cta 02161] | 8:04 | - | - | - | 10:04 | - | - | - |
[Ceceda/Cecea] Cruce Ceceda [Cta 03152] | 8:05 | - | - | - | 10:05 | - | - | - |
[Empalme, L'|Empalme, El] Cruce Fuensanta [Cta 03154] | 8:07 | - | - | - | 10:07 | - | - | - |
[Vegalloba] Cruce Polanava [Cta 03155] | 8:08 | - | - | - | 10:08 | - | - | - |
[Nava] La Laguna [Cta 10334] | 8:09 | - | - | - | 10:09 | - | - | - |
[Nava] Iglesia [Cta 02155] | 8:10 | - | - | - | 10:10 | - | - | - |
[Nava] La Barraca [Cta 02153] | 8:11 | - | - | - | 10:11 | - | - | - |
[Villa] La Pomar [Cta 05686] | 8:12 | - | - | - | 10:12 | - | - | - |
[Quintana] Quintana [Cta 02151] | 8:13 | - | - | - | 10:13 | - | - | - |
[Remediu, El|Remedio, El] Cruce El Remediu [Cta 02149] | 8:14 | - | - | - | 10:14 | - | - | - |
[Faya, La] Barrio De La Paz [Cta 05672] | 8:15 | - | - | - | 10:15 | - | - | - |
[Curuxeo|Corujedo] Santa Cruz De Lieres [Cta 05671] | 8:15 | - | - | - | 10:15 | - | - | - |
[Oviedo/Uviéu] Estación Bus Oviedo - Pepe Cosmen [Cta 01549] | 8:35 | 8:35 | - | - | 10:35 | 10:35 | - | - |
[Oviedo/Uviéu] Real Oviedo [Cta 01601] | 8:40 | 8:40 | 8:40 | - | 10:40 | 10:40 | 10:40 | - |
[Oviedo/Uviéu] Fuertes Acevedo - Plaza Toros [Cta 02062] | 8:45 | 8:45 | 8:45 | 8:45 | 10:45 | 10:45 | 10:45 | 10:45 |
[Oviedo/Uviéu] Facultad Derecho - El Cristo [Cta 05470] | 8:50 | 8:50 | 8:50 | 8:50 | 10:50 | 10:50 | 10:50 | 10:50 |
Horari de Automóviles Luarca SAU bus - OVI (Oviedo)
L'horari Automóviles Luarca SAU bus de la ruta OVI, Oviedo, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de [Cangues D'Onís/Cangas De Onís] Estación Bus Cangas De Onís [Cta 07993] estació a [Oviedo/Uviéu] Facultad Derecho - El Cristo [Cta 05470] estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Automóviles Luarca SAU.