PRE - Oviedo Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 | Sortida núm. #3 |
---|---|---|---|
[Premió] Premió [Cta 04099] | 18:05 | - | - |
[Agüera] Cruce Agüera [Cta 04100] | 18:06 | - | - |
[Cruces, Les|Cruces, Las] Les Cruces [Cta 04101] | 18:08 | - | - |
[Granda] Cruce Cogollo [Cta 04102] | 18:09 | - | - |
[Llandriu|Landrio] Trasmonte [Cta 04103] | 18:11 | - | - |
[Alcéu|Alcedo] Cruce Pravia [Cta 04104] | 18:12 | - | - |
[Sotu|Soto] Sotu Les Regueres - Casa Amadeo [Cta 07895] | 18:13 | - | - |
[Sotu|Soto] Sotu Les Regueres - El Pandiello [Cta 04105] | 18:14 | - | - |
[Pereda] Soto Les Regueres [Cta 04106] | 18:15 | - | - |
[Llazana|Lazana] Llazana [Cta 04107] | 18:17 | - | - |
[Viau|Viado] Viau - Zapatu [Cta 04108] | 18:18 | - | - |
[Santuyanu|Santullano] Santuyanu [Cta 04109] | 18:20 | - | - |
[Andayón|Andallón] Capilla Santullano [Cta 04110] | 18:22 | - | - |
[Andayón|Andallón] Andayón [Cta 04111] | 18:23 | - | - |
[Mariñes|Marinas] Cruce Andallón [Cta 04112] | 18:25 | - | - |
[Mariñes|Marinas] Mariñes [Cta 04113] | 18:26 | - | - |
[Tamargu|Tamargo] Tamargu [Cta 04114] | 18:28 | - | - |
[Escampleru, L'|Escamplero] L'Escampleru [Cta 04115] | 18:30 | - | - |
[Escampleru, L'|Escamplero] Arroxos [Cta 04116] | 18:31 | - | - |
[Gallegos] Gallegos [Cta 04117] | 18:32 | - | - |
[Gallegos] Puente Gallegos [Cta 07876] | 18:32 | - | - |
[Requexu|Requejo] Fabarín [Cta 04118] | 18:33 | - | - |
[Lloriana|Loriana] La Bolguina [Cta 04119] | 18:34 | - | - |
[Peñanora|Peña Nora] Malpica [Cta 04120] | 18:35 | - | - |
[Molina] Cruce Lloriana [Cta 04121] | 18:36 | - | - |
[Ponteo] Ponteo [Cta 04122] | 18:37 | - | - |
[Navaliega, La] Ponteo - Cruce El Torollo [Cta 07860] | 18:38 | - | - |
[Lloral, La] Cruce Villamar [Cta 04123] | 18:42 | - | - |
[Oviedo/Uviéu] Argañosa - Puente Nuevo [Cta 04126] | 18:47 | 18:47 | - |
[Oviedo/Uviéu] Samuel Sánchez [Cta 04127] | 18:49 | 18:49 | 18:49 |
[Oviedo/Uviéu] Estación Bus Oviedo - Pepe Cosmen [Cta 01549] | 18:55 | 18:55 | 18:55 |
Horari de diumenge i dissabte
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 | Sortida núm. #3 |
---|---|---|---|
[Premió] Premió [Cta 04099] | 9:00 | - | - |
[Agüera] Cruce Agüera [Cta 04100] | 9:01 | - | - |
[Cruces, Les|Cruces, Las] Les Cruces [Cta 04101] | 9:03 | - | - |
[Granda] Cruce Cogollo [Cta 04102] | 9:04 | - | - |
[Llandriu|Landrio] Trasmonte [Cta 04103] | 9:06 | - | - |
[Alcéu|Alcedo] Cruce Pravia [Cta 04104] | 9:07 | - | - |
[Sotu|Soto] Sotu Les Regueres - Casa Amadeo [Cta 07895] | 9:08 | - | - |
[Sotu|Soto] Sotu Les Regueres - El Pandiello [Cta 04105] | 9:09 | - | - |
[Pereda] Soto Les Regueres [Cta 04106] | 9:10 | - | - |
[Llazana|Lazana] Llazana [Cta 04107] | 9:12 | - | - |
[Viau|Viado] Viau - Zapatu [Cta 04108] | 9:13 | - | - |
[Santuyanu|Santullano] Santuyanu [Cta 04109] | 9:15 | - | - |
[Andayón|Andallón] Capilla Santullano [Cta 04110] | 9:17 | - | - |
[Andayón|Andallón] Andayón [Cta 04111] | 9:18 | - | - |
[Mariñes|Marinas] Cruce Andallón [Cta 04112] | 9:20 | - | - |
[Mariñes|Marinas] Mariñes [Cta 04113] | 9:21 | - | - |
[Tamargu|Tamargo] Tamargu [Cta 04114] | 9:23 | - | - |
[Escampleru, L'|Escamplero] L'Escampleru [Cta 04115] | 9:25 | - | - |
[Escampleru, L'|Escamplero] Arroxos [Cta 04116] | 9:26 | - | - |
[Gallegos] Gallegos [Cta 04117] | 9:27 | - | - |
[Gallegos] Puente Gallegos [Cta 07876] | 9:27 | - | - |
[Requexu|Requejo] Fabarín [Cta 04118] | 9:28 | - | - |
[Lloriana|Loriana] La Bolguina [Cta 04119] | 9:29 | - | - |
[Peñanora|Peña Nora] Malpica [Cta 04120] | 9:30 | - | - |
[Molina] Cruce Lloriana [Cta 04121] | 9:31 | - | - |
[Ponteo] Ponteo [Cta 04122] | 9:32 | - | - |
[Navaliega, La] Ponteo - Cruce El Torollo [Cta 07860] | 9:33 | - | - |
[Lloral, La] Cruce Villamar [Cta 04123] | 9:37 | - | - |
[Oviedo/Uviéu] Argañosa - Puente Nuevo [Cta 04126] | 9:42 | 9:42 | - |
[Oviedo/Uviéu] Samuel Sánchez [Cta 04127] | 9:44 | 9:44 | 9:44 |
[Oviedo/Uviéu] Estación Bus Oviedo - Pepe Cosmen [Cta 01549] | 9:50 | 9:50 | 9:50 |
Horari de Automóviles Luarca SAU bus - PRE (Oviedo)
L'horari Automóviles Luarca SAU bus de la ruta PRE, Oviedo, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de [Premió] Premió [Cta 04099] estació a [Oviedo/Uviéu] Estación Bus Oviedo - Pepe Cosmen [Cta 01549] estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Automóviles Luarca SAU.