SAM - El Plano Horari
Horari de dilluns i dimecres
Estació | Sortida núm. #1 |
---|---|
[Llangréu/Langreo] Sama - Ambulatorio [Cta 00757] | 13:30 |
[Llangréu/Langreo] Sama - Constitución [Cta 00758] | 13:32 |
[Llangréu/Langreo] Sama - Plaza La Salve [Cta 00424] | 13:33 |
[Llangréu/Langreo] Ciañu - Iglesia [Cta 00377] | 13:34 |
[Entregu, L'/Entrego, El] La Vega 25 Avda [Cta 00436] | 13:35 |
[Entregu, L'/Entrego, El] Nalón Avda [Cta 00340] | 13:36 |
[Revenga, La] La Revenga [Cta 17182] | 13:37 |
[Llantero|Lantero] Llantero [Cta 00380] | 13:39 |
[Llantero|Lantero] Llantero 2 [Cta 17184] | 13:40 |
[Acebal, L'|Acebal, La] L'Acebal [Cta 00381] | 13:42 |
[Llagos|Llagos, Los] Los Lagos [Cta 09201] | 13:43 |
[Corrales, Los] Candanal - Magdalena [Cta 17185] | 13:44 |
[Casorra, La] La Magdalena 1 [Cta 01209] | 13:45 |
[Malena, La|Magdalena, La] La Malena 2 [Cta 00384] | 13:48 |
[Pedroco|Pedroco, El] Pedroco [Cta 17187] | 13:49 |
[Faya, La] La Faya [Cta 17189] | 13:50 |
[Cocaño] Cocaño [Cta 00386] | 13:51 |
[Cocañín] Cocañín [Cta 00387] | 13:55 |
[Pullíu, El|Polledo, El] El Pullíu [Cta 00356] | 13:58 |
[Felechoses, Les|Felechosas, Las] Les Felechoses [Cta 00358] | 14:01 |
[Candanal, El] Candanal 2 [Cta 09199] | 14:02 |
[Candanal, El] El Candanal [Cta 00360] | 14:03 |
[Camperona, La] La Camperona [Cta 00362] | 14:04 |
[Plonu, El|Plano, El] Cruce El Plonu [Cta 00365] | 14:05 |
Horari de Autobuses de Langreo SL bus - SAM (El Plano)
L'horari Autobuses de Langreo SL bus de la ruta SAM, El Plano, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de [Llangréu/Langreo] Sama - Ambulatorio [Cta 00757] estació a [Plonu, El|Plano, El] Cruce El Plonu [Cta 00365] estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Autobuses de Langreo SL.