SG-RIA - Grado Del Pico Horari
Horari de divendres
Estació | Sortida núm. #1 |
---|---|
Segovia - Estación De Autobuses | 18:00 |
Torrecaballeros (N-110) | 18:09 |
Sotosalbos | 18:16 |
Collado Hermoso | 18:20 |
La Salceda (N-110) | 18:23 |
Navafría | 18:28 |
Aldealengua De Pedraza (Ceguilla) | 18:32 |
Gallegos | 18:34 |
Matabuena | 18:37 |
Arcones | 18:41 |
Prádena | 18:44 |
Casla | 18:48 |
Sigueruelo | 18:52 |
Siguero | 18:55 |
Santo Tomé Del Puerto (Pueblo) | 18:58 |
Santo Tomé Del Puerto (Venta Juanilla) | 18:59 |
Cerezo De Abajo | 19:02 |
Cerezo De Arriba | 19:05 |
Riaza (Marquesina) | 19:12 |
Riaza (Estación De Autobuses) | 19:13 |
Ribota (N-110) | 19:23 |
Saldaña De Ayllón | 19:25 |
Santa María De Riaza | 19:29 |
Ayllón | 19:31 |
Francos | 19:36 |
Estebanvela | 19:38 |
Santibañez De Ayllón | 19:43 |
Grado Del Pico (Cruce Sg-145) | 19:47 |
Horari de LINEcar, Galo Álvarez bus - SG-RIA (Grado Del Pico)
L'horari LINEcar, Galo Álvarez bus de la ruta SG-RIA, Grado Del Pico, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Segovia - Estación De Autobuses estació a Grado Del Pico (Cruce Sg-145) estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'LINEcar, Galo Álvarez.