VAC224 - 802: Santa Cruz Del Valle Horari Horari de dilluns a dijous Estació Sortida núm. #1 Sortida núm. #2 Estacion Sur De Autobuses 8:30 13:00 Chapinería 9:05 - Ctra. Robledo De Chavela - Av. Constitución 9:10 - Av. Marcial Llorente - C.º Valdeyernos 9:20 13:50 Est. De Autobuses De San Martín De V. 9:25 13:55 Navahonda (Cruce M-501) 9:30 14:00 Navahondilla (Cruce M-501) 9:35 14:05 Santa María Del Tiétar (Urb. Flor Del Valle II) 9:39 14:09 Santa María Del Tiétar (Ctra. Alcorcón Plasencia) 9:40 14:10 Sotillo De La Adrada - Díaz Palacios 9:44 14:14 Sotillo De La Adrada (Pasada) 9:45 14:15 La Adrada (Av. Castilla Y León) 9:55 14:25 La Adrada (Urb. La Viña) 9:56 14:26 La Adrada (Urb. Bellas Vistas) 9:56 14:26 Piedralaves (Las Malenas) 10:00 14:30 Piedralaves (San Roque) 10:01 14:31 Casavieja (Ctra. Ramacastañas) 10:15 14:45 Gavilanes (Cruce Cl-501) 10:20 14:50 Pedro Bernardo (Cruce Cl-501) 10:25 14:55 Lanzahíta (Ctra. Madrid) 10:30 15:00 La Higuera (Cruce Cl-501) 10:35 15:05 Ramacastañas (Las Escuelas) 10:40 15:10 Arenas De San Pedro (Estación De Autobuses) 10:45 15:15 La Parra (Ctra. Ávila) 11:05 15:35 Mombeltrán (Mayor) 11:15 15:45 Cuevas Del Valle (Ctra. Ávila) 11:20 15:50 Villarejo Del Valle (Pza. España) 11:25 15:55 San Esteban Del Valle (Pza. Calvo Sotelo) 11:30 16:00 Santa Cruz Del Valle (Plaza De Toros) 11:35 16:05
Horari de divendres Estació Sortida núm. #1 Sortida núm. #2 Sortida núm. #3 Estacion Sur De Autobuses 8:30 13:00 17:00 Chapinería 9:05 - - Ctra. Robledo De Chavela - Av. Constitución 9:10 - - Av. Marcial Llorente - C.º Valdeyernos 9:20 13:50 - Est. De Autobuses De San Martín De V. 9:25 13:55 - Navahonda (Cruce M-501) 9:30 14:00 18:00 Navahondilla (Cruce M-501) 9:35 14:05 18:05 Santa María Del Tiétar (Urb. Flor Del Valle II) 9:39 14:09 18:09 Santa María Del Tiétar (Ctra. Alcorcón Plasencia) 9:40 14:10 18:10 Sotillo De La Adrada - Díaz Palacios 9:44 14:14 18:14 Sotillo De La Adrada (Pasada) 9:45 14:15 18:15 La Adrada (Av. Castilla Y León) 9:55 14:25 18:25 La Adrada (Urb. La Viña) 9:56 14:26 18:26 La Adrada (Urb. Bellas Vistas) 9:56 14:26 18:26 Piedralaves (Las Malenas) 10:00 14:30 18:30 Piedralaves (San Roque) 10:01 14:31 18:31 Casavieja (Ctra. Ramacastañas) 10:15 14:45 18:45 Gavilanes (Cruce Cl-501) 10:20 14:50 18:50 Pedro Bernardo (Cruce Cl-501) 10:25 14:55 18:55 Lanzahíta (Ctra. Madrid) 10:30 15:00 19:00 La Higuera (Cruce Cl-501) 10:35 15:05 19:05 Ramacastañas (Las Escuelas) 10:40 15:10 19:10 Arenas De San Pedro (Estación De Autobuses) 10:45 15:15 19:15 La Parra (Ctra. Ávila) 11:05 15:35 19:35 Mombeltrán (Mayor) 11:15 15:45 19:45 Cuevas Del Valle (Ctra. Ávila) 11:20 15:50 19:50 Villarejo Del Valle (Pza. España) 11:25 15:55 19:55 San Esteban Del Valle (Pza. Calvo Sotelo) 11:30 16:00 20:00 Santa Cruz Del Valle (Plaza De Toros) 11:35 16:05 20:05
Horari de diumenge i dissabte Estació Sortida núm. #1 Estacion Sur De Autobuses 11:00 Navahonda (Cruce M-501) 12:00 Navahondilla (Cruce M-501) 12:05 Santa María Del Tiétar (Urb. Flor Del Valle II) 12:09 Santa María Del Tiétar (Ctra. Alcorcón Plasencia) 12:10 Sotillo De La Adrada - Díaz Palacios 12:14 Sotillo De La Adrada (Pasada) 12:15 La Adrada (Av. Castilla Y León) 12:25 La Adrada (Urb. La Viña) 12:26 La Adrada (Urb. Bellas Vistas) 12:26 Piedralaves (Las Malenas) 12:30 Piedralaves (San Roque) 12:31 Casavieja (Ctra. Ramacastañas) 12:45 Gavilanes (Cruce Cl-501) 12:50 Pedro Bernardo (Cruce Cl-501) 12:55 Lanzahíta (Ctra. Madrid) 13:00 La Higuera (Cruce Cl-501) 13:05 Ramacastañas (Las Escuelas) 13:10 Arenas De San Pedro (Estación De Autobuses) 13:15 La Parra (Ctra. Ávila) 13:35 Mombeltrán (Mayor) 13:45 Cuevas Del Valle (Ctra. Ávila) 13:50 Villarejo Del Valle (Pza. España) 13:55 San Esteban Del Valle (Pza. Calvo Sotelo) 14:00 Santa Cruz Del Valle (Plaza De Toros) 14:05
Horari de Samar bus - VAC224 (802: Santa Cruz Del Valle) L'horari Samar bus de la ruta VAC224, 802: Santa Cruz Del Valle, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Estacion Sur De Autobuses estació a Santa Cruz Del Valle (Plaza De Toros) estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Samar. Actualitzem l'horari de VAC224, de Estacion Sur De Autobuses a Santa Cruz Del Valle (Plaza De Toros), cada dia a mitjanit.
Última actualització de 1 de setembre de 2024
VAC224 Horaris d'indicacions alternatives