XG610 - A Rúa - O Bolo - Viana do Bolo Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 |
---|---|---|
Estación de Autobuses (O Barco de Valdeorras) | 10:30 | 18:00 |
A Pobra (O Barco de Valdeorras) | 10:31 | 18:01 |
Arcos (Vilamartín de Valdeorras) | 10:38 | 18:08 |
Rúa Miguel de Cervantes (Vilamartín de Valdeorras) | 10:40 | 18:10 |
San Miguel (Vilamartín de Valdeorras) | 10:42 | 18:13 |
O Camiño Novo (A Rúa) | 10:46 | 18:17 |
Estación de Autobuses (A Rúa) | 10:48 | 18:20 |
Rúa Real (Petín) | 10:50 | 18:23 |
Cruce de Freixido (Petín) | 10:53 | 18:26 |
Rúa Real (Larouco) | 10:55 | 18:28 |
A Portela (Petín) | 10:57 | 18:30 |
Cruce de Chandoiro (O Bolo) | 11:00 | 18:33 |
Outar de Pregos (O Bolo) | 11:00 | 18:34 |
Lentellais (O Bolo) | 11:01 | 18:35 |
Hortos (O Bolo) | 11:04 | 18:38 |
Celavente (O Bolo) | 11:05 | 18:40 |
Cruce da Barxa (O Bolo) | 11:07 | 18:42 |
Rúa César Conti (O Bolo) | 11:08 | 18:44 |
Santa Cruz (O Bolo) | 11:10 | 18:46 |
As Ermidas (O Bolo) | 11:13 | 18:49 |
Cambela (O Bolo) | 11:15 | 18:51 |
Cruce de Celeiros (O Bolo) | 11:17 | 18:54 |
Cruce da Rigueira (O Bolo) | 11:20 | 18:57 |
Alto do Covelo (Viana do Bolo) | 11:23 | 19:00 |
Covelo (Viana do Bolo) | 11:24 | 19:02 |
San Mamede (Viana do Bolo) | 11:27 | 19:05 |
Mourisca (Viana do Bolo) | 11:29 | 19:08 |
Estación de Autobuses (Viana do Bolo) | 11:31 | 19:11 |
Horari de Atvisa bus - XG610 (A Rúa - O Bolo - Viana do Bolo)
L'horari Atvisa bus de la ruta XG610, A Rúa - O Bolo - Viana do Bolo, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Estación de Autobuses (O Barco de Valdeorras) estació a Estación de Autobuses (Viana do Bolo) estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Atvisa.