XG61146 - Baltar - Sampaio Horari
Horari de dilluns i dimecres
Estació | Sortida núm. #1 |
---|---|
Estación de Autobuses (Xinzo de Limia) | 13:00 |
Cruce de Damil (Xinzo de Limia) | 13:03 |
San Pedro (Xinzo de Limia) | 13:05 |
Laroá (Xinzo de Limia) | 13:07 |
Fiestras (Xinzo de Limia) | 13:09 |
Nocedo de Ribeira (Os Blancos) | 13:12 |
Tixós (Baltar) | 13:19 |
Garabelos (Baltar) | 13:23 |
Bouzó (Baltar) | 13:26 |
Niñodaguia (Baltar) | 13:30 |
Rúa Sargento Seoane (Baltar) | 13:35 |
Boullosa (Baltar) | 13:41 |
San Paio (Baltar) | 13:47 |
Horari de UTE XG611 bus - XG61146 (Baltar - Sampaio)
L'horari UTE XG611 bus de la ruta XG61146, Baltar - Sampaio, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Estación de Autobuses (Xinzo de Limia) estació a San Paio (Baltar) estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'UTE XG611.