XG61223 - A Rúa - O Barco de Valdeorras Horari
Horari de dimarts i dijous
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 |
---|---|---|
Rúa César Conti (O Bolo) | 7:15 | 18:00 |
Cruce da Barxa (O Bolo) | 7:19 | 18:04 |
Celavente (O Bolo) | 7:20 | 18:05 |
Hortos (O Bolo) | 7:21 | 18:06 |
Outar de Pregos (O Bolo) | 7:25 | 18:10 |
Cruce de Chandoiro (O Bolo) | 7:26 | 18:11 |
A Portela (Petín) | 7:28 | 18:13 |
Cruce de Freixido (Petín) | 7:32 | 18:17 |
Rúa Real (Petín) | 7:35 | 18:20 |
Estación de Autobuses (A Rúa) | 7:37 | 18:22 |
O Camiño Novo (A Rúa) | 7:39 | 18:24 |
Estación de Autobuses (O Barco de Valdeorras) | 7:51 | 18:36 |
Horari de Atvisa bus - XG61223 (A Rúa - O Barco de Valdeorras)
L'horari Atvisa bus de la ruta XG61223, A Rúa - O Barco de Valdeorras, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Rúa César Conti (O Bolo) estació a Estación de Autobuses (O Barco de Valdeorras) estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Atvisa.