XG63019 - Noia E.A. Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 |
---|---|
Rúa de San Bernardo (Noia) | 11:00 |
Cruceiro do Río (Noia) | 11:01 |
Rasa de Arriba (Noia) | 11:02 |
Piñeiro (Noia) | 11:04 |
A Ponte (Noia) | 11:05 |
Rúa Calzada - Xilvir (Noia) | 11:07 |
Rúa Calzada - Cruce Sameiro (Noia) | 11:08 |
Noia - Estación de Autobuses (Noia) | 11:10 |
Horari de Autos Dosil bus - XG63019 (Noia E.A.)
L'horari Autos Dosil bus de la ruta XG63019, Noia E.A., ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Rúa de San Bernardo (Noia) estació a Noia - Estación de Autobuses (Noia) estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Autos Dosil.