XG63025 - Noia E.A. Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 |
---|---|
A Ponte Beluso (Boiro) | 16:00 |
Boimazán (Boiro) ⦿ Baixo Demanda | 16:03 |
Landeiras (Boiro) ⦿ Baixo Demanda | 16:06 |
Millón (Lousame) ⦿ Baixo Demanda | 16:13 |
Zaramagoso (Lousame) ⦿ Baixo Demanda | 16:14 |
Ardeleiros (Lousame) ⦿ Baixo Demanda | 16:21 |
Escabia (Lousame) | 16:24 |
Costa de Escabia (Lousame) | 16:25 |
Fruíme (Lousame) | 16:28 |
Vilas (Lousame) | 16:32 |
Silvarredonda (Lousame) | 16:33 |
Minas de San Fins (Lousame) ⦿ Baixo Demanda | 16:36 |
Gandarela (Lousame) ⦿ Baixo Demanda | 16:38 |
Ces (Lousame) | 16:41 |
Confurco (Lousame) | 16:44 |
Boca do Souto (Lousame) | 16:45 |
Chave (Lousame) | 16:46 |
Seixido (Lousame) | 16:47 |
Filgueira (Lousame) | 16:48 |
Aldeagrande de Lousame (Lousame) | 16:52 |
Marracín de Abaixo (Lousame) | 16:55 |
Cruce de Seidón (Lousame) | 16:57 |
Berrimes (Lousame) | 16:58 |
Portobravo (Lousame) | 17:02 |
Bouciñas (Lousame) | 17:04 |
A Toxeira (Noia) | 17:09 |
Noia - Estación de Autobuses (Noia) | 17:10 |
Horari de Autos Dosil bus - XG63025 (Noia E.A.)
L'horari Autos Dosil bus de la ruta XG63025, Noia E.A., ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de A Ponte Beluso (Boiro) estació a Noia - Estación de Autobuses (Noia) estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Autos Dosil.