XG633TB - 20: Igrexa de Balboa → Ceip Celso Currás Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 |
---|---|---|
Balboa (Trabada) | 8:02 | 8:42 |
Susá (Trabada) | 8:03 | 8:43 |
Rego do Galo (Trabada) | 8:05 | 8:45 |
A Lavandeira (Trabada) | 8:06 | 8:46 |
O Castro (Trabada) | 8:12 | 8:52 |
Penacouva (Trabada) | 8:19 | 8:59 |
Vidal (Trabada) | 8:25 | 9:05 |
Cima de Vila (Trabada) | 8:26 | 9:06 |
A Fornea (Trabada) | 8:40 | 9:20 |
Cruce de Orrea (Trabada) | 8:50 | 9:30 |
San Estevo (Trabada) | 8:53 | 9:33 |
O Parladoiro (Trabada) | 8:55 | 9:35 |
Redondo (Trabada) | 8:57 | 9:37 |
Concello (Trabada) | 8:58 | 9:38 |
Ceip Celso Currás (Trabada) | 8:59 | 9:39 |
Horari de Arriva bus - XG633TB (20: Igrexa de Balboa → Ceip Celso Currás)
L'horari Arriva bus de la ruta XG633TB, 20: Igrexa de Balboa → Ceip Celso Currás, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Balboa (Trabada) estació a Ceip Celso Currás (Trabada) estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Arriva.
XG633TB Horaris d'indicacions alternatives
- XG633TB Horari - 02: Ceip O Cantel → Casa Primo
- XG633TB Horari - 02: Casa Primo → Ceip O Cantel
- XG633TB Horari - 04: A Seara → Lourenzá
- XG633TB Horari - 01: Rúa de Xove → Ies de Foz
- XG633TB Horari - 21: Ceip Celso Currás → Carreira Cha
- XG633TB Horari - 07: A Rúa → San Cibrao
- XG633TB Horari - 16: Cima de Vila → Ribadeo E.A.
- XG633TB Horari - 11: Espiñeira de Foz → A Fornea
- XG633TB Horari - 20: Ceip Celso Currás → Igrexa de Balboa
- XG633TB Horari - 05: Candeal → Viveiro E.A.
- XG633TB Horari - 17: Ribadeo E.A. → Cima de Vila
- XG633TB Horari - 21: Carreira Cha → Ceip Celso Currás
- XG633TB Horari - 03: Ceip O Cantel → Xercido
- XG633TB Horari - 07: San Cibrao → A Rúa
- XG633TB Horari - 08: As Curuxeiras → San Cibrao
- XG633TB Horari - 03: Xercido → Ceip do Cantel
- XG633TB Horari - 13: A Aldea de Abaixo → Ribadeo E.A.
- XG633TB Horari - 24: Igrexa de Vilaformán → Trabada
- XG633TB Horari - 14: A Aldea de Abaixo → Ribadeo E.A.
- XG633TB Horari - 14: Ribadeo E.A.. → A Aldea de Abaixo
- XG633TB Horari - 18: Mozandeo → Ribadeo E.A.
- XG633TB Horari - 17: Cima de Vila → Ribadeo E.A.
- XG633TB Horari - 05: Viveiro E.A. → Candeal