XG635 - Viveiro - Burela - Mondoñedo - Vilalba - Lugo Horari
Horari de diumenge, dijous, divendres i dissabte
Estació | Sortida núm. #1 |
---|---|
Estación de Autobuses (Viveiro) | 17:45 |
Celeiro (Viveiro) | 17:48 |
Casanova (Viveiro) | 17:49 |
Area (Viveiro) | 17:50 |
Alto do Cruceiro (Xove) | 17:52 |
Os Parceiros (Xove) | 17:55 |
Avenida da Deputación, 57 (Xove) | 17:58 |
Avenida da Deputación - Vivendas Sociais (Xove) | 17:59 |
Lago (Xove) | 18:01 |
O Castelo (Cervo) | 18:04 |
Lieiro (Cervo) | 18:06 |
Avenida da Mariña - San Cibrao (Cervo) | 18:08 |
Galdín (Cervo) | 18:10 |
Urbanización Río Covo (Cervo) | 18:13 |
Río Cobo (Foz) | 18:14 |
Espiñeirido (Cervo) | 18:16 |
Avenida Galicia (Cervo) | 18:19 |
Daián (Cervo) | 18:22 |
A Casilla (Burela) | 18:25 |
Estación de Autobuses (Burela) | 18:28 |
Campón (Burela) | 18:30 |
Hospital da Costa (Burela) | 18:31 |
Cangas de Foz - Casa Selmira (Foz) | 18:34 |
Alto de Cangas - Itv (Foz) | 18:36 |
Nois (Foz) | 18:39 |
Fazouro (Foz) | 18:40 |
Gran Parada (Foz) | 18:43 |
O Descanso (Foz) | 18:45 |
Forxán (Foz) | 18:47 |
Marzán (Foz) | 18:50 |
Estación de Autobuses (Foz) | 18:53 |
Vilaxuane / Ies Foz (Foz) | 18:55 |
Corredoira (Foz) | 18:57 |
Mañente (Foz) | 18:59 |
A Espiñeira (Foz) | 19:02 |
As Saíñas (Barreiros) | 19:04 |
Carballobranco (Barreiros) | 19:06 |
Igrexa de Celeiro (Barreiros) | 19:08 |
Vilamar (Barreiros) | 19:10 |
Pousada (Lourenzá) | 19:12 |
Vilanova (Lourenzá) | 19:15 |
Arroxo (Lourenzá) | 19:17 |
O Grove / Mesón da Voltiña (Mondoñedo) | 19:20 |
Vilamor (Mondoñedo) | 19:23 |
Estación de Autobuses (Mondoñedo) | 19:26 |
Os Remedios (Mondoñedo) | 19:29 |
Mirador (Mondoñedo) | 19:31 |
Fulgueira Rasa (Mondoñedo) | 19:33 |
San Vicente de Trigás (Mondoñedo) | 19:35 |
Sasdónigas (Mondoñedo) | 19:38 |
Galgao - Xesta (Abadín) | 19:40 |
Quende (Abadín) | 19:44 |
Gontán (Abadín) | 19:47 |
Avenida de Galicia (Abadín) | 19:49 |
Candia (Abadín) | 19:51 |
As Paredes (Abadín) | 19:53 |
Martiñán - Cruce Corbite (Vilalba) | 19:56 |
Martiñán - Padaria (Vilalba) | 19:58 |
As Touzas (Vilalba) | 20:01 |
Carral (Vilalba) | 20:02 |
Goiriz (Vilalba) | 20:04 |
Estación de Autobuses (Vilalba) | 20:08 |
Guadalupe (Vilalba) | 20:10 |
Ventorro (Vilalba) | 20:12 |
Noche - San Martiño (Vilalba) | 20:13 |
Panchita (Vilalba) | 20:15 |
Parrocha (Vilalba) | 20:17 |
Lengua Dereita (Vilalba) | 20:20 |
A Fontefría (Begonte) | 20:22 |
Morán - A Granxa (Begonte) | 20:23 |
Gaibor (Begonte) | 20:25 |
Trobo (Begonte) | 20:28 |
O Peto (Begonte) | 20:30 |
Damil (Begonte) | 20:32 |
Cruce de Saavedra (Begonte) | 20:34 |
Saavedra - Estrada (Begonte) | 20:36 |
Avenida de Galicia (Rábade) | 20:38 |
Cuartel Vello (Rábade) | 20:39 |
Avenida da Terra Chá (Outeiro de Rei) | 20:42 |
Robra (Outeiro de Rei) | 20:45 |
O Castro (Outeiro de Rei) | 20:47 |
Av. Coruña 493 | 20:51 |
Hula (Ent. Principal) | 20:54 |
Avda. Américas 51 | 20:56 |
Estación de Autobuses - Saídas (Lugo) | 20:58 |
Horari de Arriva bus - XG635 (Viveiro - Burela - Mondoñedo - Vilalba - Lugo)
L'horari Arriva bus de la ruta XG635, Viveiro - Burela - Mondoñedo - Vilalba - Lugo, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Estación de Autobuses (Viveiro) estació a Estación de Autobuses - Saídas (Lugo) estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Arriva.