XG63708 - Lugo E.A. Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 |
---|---|
Praza (Portomarín) | 7:37 |
Navallos (Portomarín) | 7:44 |
San Fiz (Portomarín) | 7:44 |
Berlai (Guntín) | 7:46 |
Piñeiras (Guntín) | 7:48 |
Mougán (Guntín) | 7:52 |
Mosteiro (Guntín) | 7:55 |
Lousada (Guntín) | 7:58 |
San Mamede (Guntín) | 8:00 |
Piñeiras (Lugo) | 8:02 |
Belesar (Lugo) | 8:05 |
Fonte de San Xoán (Lugo) | 8:07 |
Saa (Lugo) | 8:10 |
Vilamoure (Lugo) | 8:11 |
O Carballal (Lugo) | 8:13 |
Soñar (Lugo) | 8:16 |
As Campiñas (Lugo) | 8:18 |
Piugos (Lugo) | 8:19 |
Empalme de Cuiña (Lugo) | 8:22 |
Ramón Ferreiro (Feminino) | 8:26 |
Estación de Autobuses - Chegadas (Lugo) | 8:27 |
Horari de Epsa bus - XG63708 (Lugo E.A.)
L'horari Epsa bus de la ruta XG63708, Lugo E.A., ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Praza (Portomarín) estació a Estación de Autobuses - Chegadas (Lugo) estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Epsa.