XG696 - Merza Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 |
---|---|
Estación de Autobuses (Lalín) | 12:45 |
Corredoira, 6 (Lalín) | 12:50 |
Vilasoa (Lalín) | 12:53 |
Cooperativa de Prado (Lalín) | 12:56 |
Prado - Cruce Corpiño (Lalín) | 12:58 |
Vilar (Lalín) | 13:00 |
Toxiña (Lalín) | 13:01 |
Eirixe (Lalín) | 13:04 |
Vales (Lalín) | 13:04 |
Airiños (Lalín) | 13:06 |
Gandariña (Lalín) | 13:07 |
Penalta (Lalín) | 13:08 |
A Torre (Lalín) | 13:09 |
Vilacrespo (Lalín) | 13:10 |
Outeiro (Lalín) | 13:12 |
Brenzos de Arriba (Lalín) | 13:15 |
Rivas (Lalín) | 13:17 |
Corpiño (Lalín) | 13:18 |
Milleirós (Lalín) | 13:20 |
Lamparte de Abaixo (Lalín) | 13:21 |
Bodaño (Vila de Cruces) | 13:23 |
Fontao - A Brea (Vila de Cruces) | 13:25 |
Fontao - Fondo da Brea (Vila de Cruces) | 13:27 |
Fontao - Balneario (Vila de Cruces) | 13:29 |
Merza (Vila de Cruces) | 13:31 |
Horari de UTE Deza 696 bus - XG696 (Merza)
L'horari UTE Deza 696 bus de la ruta XG696, Merza, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Estación de Autobuses (Lalín) estació a Merza (Vila de Cruces) estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'UTE Deza 696.