XG696 - 05: Ceip Xoaquín Loriga → Devesa Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 |
---|---|
Ceip Xoaquín Loriga (Lalín) | 16:45 |
Vilar (Lalín) | 16:46 |
Toxiña (Lalín) | 16:48 |
Eirixe (Lalín) | 16:50 |
Vales (Lalín) | 16:51 |
Airiños (Lalín) | 16:52 |
Gandariña (Lalín) | 16:53 |
A Torre (Lalín) | 16:54 |
Piñeiro (Lalín) | 16:55 |
Anzo de Arriba (Lalín) | 16:56 |
Brenzos (Lalín) | 16:58 |
A Fonte (Lalín) | 17:00 |
Losón (Lalín) | 17:02 |
Milleirós (Lalín) | 17:03 |
Lamparte de Abaixo (Lalín) | 17:04 |
Lamparte de Arriba (Lalín) | 17:05 |
Horari de UTE Deza 696 bus - XG696 (05: Ceip Xoaquín Loriga → Devesa)
L'horari UTE Deza 696 bus de la ruta XG696, 05: Ceip Xoaquín Loriga → Devesa, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Ceip Xoaquín Loriga (Lalín) estació a Lamparte de Arriba (Lalín) estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'UTE Deza 696.
XG696 Horaris d'indicacions alternatives
- XG696 Horari - 10: Bergazos → Ceip Xesús Golmar
- XG696 Horari - 01: Laxe → Ceip Xoaquín Loriga
- XG696 Horari - 03: Nogueiras → Barreiro
- XG696 Horari - 01: Ceip Xoaquín Loriga → Laxe
- XG696 Horari - 09: Lalín E.A. → Ceip Xoaquín Loriga
- XG696 Horari - 04: Lamparte de Arriba → Ies Laxeiro
- XG696 Horari - 11: Lalín E.A. → Losón
- XG696 Horari - 05: Devesa → Ceip Xoaquín Loriga
- XG696 Horari - 08: Ceip Xoaquín Loriga → Alemparte
- XG696 Horari - 09: Ceip Xoaquín Loriga → Lalín E.A.
- XG696 Horari - 08: Alemparte → Ceip Xoaquín Loriga
- XG696 Horari - 07: Ies Laxeiro → Bendoiro
- XG696 Horari - 07: Bendoiro → Ies Laxeiro
- XG696 Horari - 10: Ceip Xesús Golmar → Bergazos
- XG696 Horari - 06: Ceip Xesús Golmar → Dopazo
- XG696 Horari - 02: Lalín E.A. → Puxallos
- XG696 Horari - 06: Dopazo → Ceip Xesús Golmar
- XG696 Horari - 04: Ies Laxeiro → Lamparte de Arriba
- XG696 Horari - 02: Puxallos → Lalín E.A.
- XG696 Horari - 03: Barreiro → Nogueiras