XG699TB - 02: Ceip Xesús Golmar → Toimil Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 |
---|---|
Ceip Xesús Golmar (Lalín) | 14:30 |
Avenida Buenos Aires - Ies Pintor Laxeiro (Lalín) | 14:33 |
Avenida Cruces, 18 (Lalín) | 14:36 |
Rua Carragoso (Lalín) | 14:37 |
Rúa 38, 9 (Lalín) | 14:38 |
Fontecabalos (Lalín) | 14:42 |
Xesteira (Lalín) | 14:43 |
Seixo (Lalín) | 14:51 |
O Burgo (Lalín) | 14:59 |
Erbo (Lalín) | 15:04 |
Palmou (Lalín) | 15:06 |
Quintá (Lalín) | 15:07 |
Pazos (Lalín) | 15:08 |
Rielo (Lalín) | 15:09 |
Cornado (Lalín) | 15:11 |
Cello (Lalín) | 15:13 |
Toimil (Lalín) | 15:20 |
Horari de Autocares Rías Baixas bus - XG699TB (02: Ceip Xesús Golmar → Toimil)
L'horari Autocares Rías Baixas bus de la ruta XG699TB, 02: Ceip Xesús Golmar → Toimil, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Ceip Xesús Golmar (Lalín) estació a Toimil (Lalín) estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Autocares Rías Baixas.
XG699TB Horaris d'indicacions alternatives
- XG699TB Horari - 04: Ceip Xesús Golmar → Chares
- XG699TB Horari - 05: Ceip Varela Buxán → Centro de Lalín
- XG699TB Horari - 04: Chares → Ceip Xesús Golmar
- XG699TB Horari - 01: Montouto → Ies Ramón María Aller
- XG699TB Horari - 05: Centro de Lalín → Ceip Varela Buxán
- XG699TB Horari - 01: Ies Ramón María Aller Ulloa → Montouto
- XG699TB Horari - 02: Toimil → Ceip Xesús Golmar
- XG699TB Horari - 03: Centro de Lalín → Ceip Varela Buxán
- XG699TB Horari - 03: Ceip Varela Buxán → Centro de Lalín