XG81301 - Lariño Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 |
---|---|
Cee - Estación de Autobuses | 12:40 |
Brens (Cee) | 12:42 |
As Lamas (Cee) | 12:45 |
Gures (Cee) | 12:48 |
O Ézaro (Dumbría) | 12:50 |
O Pindo (Carnota) | 12:54 |
Quilmas (Carnota) | 12:57 |
Panchés (Carnota) | 13:00 |
Caldebarcos (Carnota) | 13:02 |
O Viso (Carnota) | 13:06 |
Pedrafigueira (Carnota) | 13:09 |
Carnota (Carnota) | 13:10 |
Mallou (Carnota) | 13:12 |
Sofán (Carnota) | 13:14 |
Lira (Carnota) | 13:16 |
Lariño (Carnota) | 13:20 |
Horari de Monbus bus - XG81301 (Lariño)
L'horari Monbus bus de la ruta XG81301, Lariño, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Cee - Estación de Autobuses estació a Lariño (Carnota) estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Monbus.