XG81731 - Moraña - Cuntis Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 | Sortida núm. #3 |
---|---|---|---|
Pontevedra E.A. | 12:15 | 16:30 | 19:30 |
María Victoria Moreno - Parque (Pontevedra) | 12:16 | 16:31 | 19:31 |
María Victoria Moreno - Residencia Militar (Pontevedra) | 12:17 | 16:32 | 19:32 |
Avenida Marín, 7 (Pontevedra) | 12:18 | 16:33 | 19:33 |
Avenida Buenos Aires, 6 - Praza de Abastos(Pontevedra) | 12:19 | 16:34 | 19:34 |
Avenida Compostela - Frente Pabellón (Pontevedra) | 12:20 | 16:35 | 19:35 |
Lérez (Pontevedra) | 12:23 | 16:38 | 19:38 |
Cendona (Pontevedra) | 12:24 | 16:39 | 19:39 |
Alba (Pontevedra) | 12:25 | 16:40 | 19:40 |
Cerponzóns (Pontevedra) | 12:29 | 16:44 | 19:44 |
Tilve (Pontevedra) | 12:30 | 16:45 | 19:45 |
A Ermida (Pontevedra) | 12:32 | 16:47 | 19:47 |
San Amaro - Lombo da Maceira (Barro) | 12:35 | 16:50 | 19:50 |
San Antoniño (Barro) | 12:39 | 16:54 | 19:54 |
Cruce de Porráns (Barro) | 12:42 | 16:57 | 19:57 |
Mané (Moraña) | 12:45 | 17:00 | 20:00 |
Barosela (Moraña) | 12:49 | 17:04 | 20:04 |
Alberguería (Moraña) | 12:51 | 17:06 | 20:06 |
Santa Margarida (Moraña) | 12:52 | 17:07 | 20:07 |
Rúa Un - Concello (Moraña) | 12:54 | 17:09 | 20:09 |
Souto (Moraña) | 12:57 | 17:12 | 20:12 |
Meira (Cuntis) | 13:04 | 17:19 | 20:19 |
Circunvalación Don Aurelio, 52 (Cuntis) | 13:05 | 17:20 | 20:20 |
Horari de Monbus bus - XG81731 (Moraña - Cuntis)
L'horari Monbus bus de la ruta XG81731, Moraña - Cuntis, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Pontevedra E.A. estació a Circunvalación Don Aurelio, 52 (Cuntis) estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Monbus.