XG817ES - Padrón - Caldas - Pontevedra - Redondela - Vigo Horari
Horari de diumenge, dijous, divendres i dissabte
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 |
---|---|---|
Santiago - Estación de Autobuses Intermodal | 11:30 | 20:00 |
Avenida Rosalía de Castro, 120 | 11:37 | 20:07 |
Avenida Rosalía de Castro, 34 - Milladoiro (Ames) | 11:42 | 20:12 |
Balcaide (Teo) | 11:44 | 20:14 |
O Faramello (Teo) | 11:47 | 20:16 |
A Picaraña (Padrón) | 11:49 | 20:18 |
A Escravitude - Ff.Cc. Padrón-Barbanza (Padrón) | 11:51 | 20:20 |
A Rúa (Padrón) | 11:53 | 20:22 |
Estación de Autobuses (Padrón) | 11:55 | 20:24 |
Rúa José Novo - Ponte do Ulla (Pontecesures) | 11:58 | 20:27 |
Avenida Vigo, 28 (Pontecesures) | 12:00 | 20:28 |
Ponte Valga (Valga) | 12:01 | 20:30 |
Xanza - Medela (Valga) | 12:03 | 20:31 |
Vemil (Caldas de Reis) | 12:10 | 20:38 |
Avenida Dolores Mosquera, 5 (Caldas de Reis) | 12:12 | 20:40 |
Tivo (Caldas de Reis) | 12:14 | 20:42 |
Porráns (Barro) | 12:18 | 20:45 |
San Antoniño (Barro) | 12:20 | 20:47 |
A Ermida (Pontevedra) | 12:23 | 20:49 |
Tilve (Pontevedra) | 12:26 | 20:52 |
Cerponzóns (Pontevedra) | 12:27 | 20:53 |
Cendona (Pontevedra) | 12:29 | 20:55 |
Lérez (Pontevedra) | 12:31 | 20:57 |
Avenida Compostela - Pavillón (Pontevedra) | 12:34 | 20:59 |
Ponte de Santiago (Pontevedra) | 12:34 | 21:00 |
Pontevedra E.A. | 12:37 | 21:02 |
Cabanas (Pontevedra) | 12:39 | 21:04 |
A Carballeira (Pontevedra) | 12:41 | 21:06 |
A Ramalleira - Bértola (Vilaboa) | 12:43 | 21:08 |
Balteiro - Filgueira (Vilaboa) | 12:45 | 21:10 |
Balteiro - Figueirido (Vilaboa) | 12:46 | 21:11 |
Czo. N554 - Hiper Center (Vilaboa) | 12:49 | 21:14 |
Salinas do Ulló - Paredes (Vilaboa) | 12:52 | 21:16 |
Gasolineira de Paredes (Vilaboa) | 12:53 | 21:17 |
Pontesa - Ponte Sampaio (Pontevedra) | 12:54 | 21:19 |
Arcade (Soutomaior) | 12:56 | 21:20 |
Avenida Castelao, - Fronte 63b (Soutomaior) | 12:57 | 21:21 |
Centro de Saúde de Arcade (Soutomaior) | 12:59 | 21:23 |
Soutoxuste (Redondela) | 13:01 | 21:24 |
A Roleira - Loural (Redondela) | 13:03 | 21:26 |
Alto Dos Trás - Cesantes (Redondela) | 13:04 | 21:28 |
O Lombo - Areeiro (Redondela) | 13:06 | 21:29 |
O Pereiro (Redondela) | 13:07 | 21:30 |
A Pantalla (Redondela) | 13:09 | 21:32 |
Ernestina Otero - Mercado (Redondela) | 13:11 | 21:34 |
Ernestina Otero, 24 (Redondela) | 13:12 | 21:34 |
Cardosas (Redondela) | 13:13 | 21:36 |
Rotonda de Cedeira (Redondela) | 13:14 | 21:37 |
Portela-Cedeira (Redondela) | 13:15 | 21:38 |
A Formiga (Redondela) | 13:17 | 21:39 |
O Tesouro-Rande (Redondela) | 13:19 | 21:41 |
Rande (Redondela) | 13:21 | 21:43 |
Gasolinera de Rande (Redondela) | 13:22 | 21:44 |
Cabanas (Redondela) | 13:23 | 21:44 |
Alto da Encarnación (Redondela) | 13:24 | 21:46 |
Avda. Vigo, 6 // A Encarnación | 13:25 | 21:47 |
Avda. Vigo (Alameda R. Castro) // Fiáns | 13:27 | 21:49 |
Avda. Galicia, 103 // O Pazo Das Sete Torres | 13:29 | 21:50 |
Avda. Galicia, 37 (Igrexa) // O Campo do Cangueiro | 13:30 | 21:52 |
Travesía de Vigo, 213 // Frián Vello | 13:32 | 21:53 |
Travesía de Vigo, 37 // A Fonte da Palmeira | 13:35 | 21:56 |
Estación Intermodal - Chegadas (Vigo) | 13:36 | 21:57 |
Horari de Monbus bus - XG817ES (Padrón - Caldas - Pontevedra - Redondela - Vigo)
L'horari Monbus bus de la ruta XG817ES, Padrón - Caldas - Pontevedra - Redondela - Vigo, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Santiago - Estación de Autobuses Intermodal estació a Estación Intermodal - Chegadas (Vigo) estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Monbus. Actualitzem l'horari de XG817ES, de Santiago a Vigo, cada dia a mitjanit.
XG817ES Horaris d'indicacions alternatives
- XG817ES Horari - Redondela - Pontevedra - Caldas - Padrón - Santiago
- XG817ES Horari - Caldas - Padrón - Santiago
- XG817ES Horari - Redondela - Pontevedra
- XG817ES Horari - Pontevedra - Caldas - Padrón - Santiago - A Coruña
- XG817ES Horari - Redondela - Vigo
- XG817ES Horari - Padrón - Caldas - Pontevedra
- XG817ES Horari - Santiago - Padrón - Caldas - Pontevedra - Vigo
- XG817ES Horari - Pontevedra - Caldas - Padrón - Santiago
- XG817ES Horari - Pontevedra - Caldas - Padrón - Santiago - Pontedeume - Ferrol
- XG817ES Horari - Padrón - Caldas - Pontevedra - Vigo