XG84612 - (Mezonzo- Boimorto A Demanda) - Curtis - A Coruña E.A. Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 |
---|---|
(Baixo Demanda) Boimorto (Concello) | 7:10 |
(Baixo Demanda) O Piñeiro - (Boimorto) | 7:12 |
(Baixo Demanda) O Gandarón - (Boimorto) | 7:14 |
(Baixo Demanda) Arceo - (Boimorto) | 7:16 |
(Baixo Demanda) Gosende - (Mesía) | 7:20 |
(Baixo Demanda) O Priorato - (Vilasantar) | 7:23 |
(Baixo Demanda) Cruce Mezonzo - (Vilasantar) | 7:27 |
(Baixo Demanda) Foro - (Vilasantar) | 7:30 |
San Pedro de Présaras (Vilasantar) | 7:31 |
Vilariño (Vilasantar) | 7:32 |
San Vicente (Vilasantar) | 7:38 |
Santaia (Curtis) | 7:43 |
Carregosa (Curtis) | 7:44 |
Nabeira (Curtis) | 7:48 |
A Illana (Curtis) | 7:50 |
Curtis (Bar Eladio) | 7:54 |
A Raia (Curtis) | 7:55 |
Trasanquelos, Ponte (Cesuras) | 8:00 |
Oza Dos Ríos | 8:05 |
Loureiro (Oza Dos Ríos) | 8:06 |
Veiga (Oza Dos Ríos) | 8:07 |
Quintela (Oza Dos Ríos) | 8:08 |
Cis (Oza Dos Ríos) | 8:09 |
Serra (Oza Dos Ríos) | 8:10 |
Cos de Abaixo (Abegondo) | 8:11 |
Presedo (Abegondo) | 8:14 |
Cerneda (Abegondo) | 8:17 |
Montouto (Abegondo) | 8:22 |
Abegondo - Fronte Ao Concello | 8:25 |
Mabegondo (Abegondo) | 8:27 |
Crendes, F/ Cevecería Barral (Abegondo) | 8:28 |
Orto, F/ Restaurante (Abegondo) | 8:29 |
Orto (Abegondo) | 8:31 |
Nebrixe,F/ Discoteca O Bosque (Cambre) | 8:33 |
Cecebre, Apeadeiro/Bar A Curva (Cambre) | 8:34 |
Catro Camiños (Cambre) | 8:35 |
(Baixo Demanda) Pravio - (Cambre) | 8:36 |
Vilares (Oleiros) | 8:37 |
Chasqueira,Gasolineira (Oleiros) | 8:38 |
Vilanova,F/ Veterinario | 8:40 |
Vilanova,Tenda Torreiro (Oleiros) | 8:40 |
O Vilar (Oleiros) | 8:41 |
San Pedro de Nós (Oleiros) | 8:42 |
Perillo, Ponte Pasaxe (Oleiros) | 8:44 |
Ponte Pasaxe, La Terraza (A Coruña) | 8:45 |
Av. Pasaxe, Xesuítas (Interurbano) | 8:46 |
Av. Pasaxe, Materno (Interurbano) | 8:47 |
Av. Pasaxe, Tanatorio F/ Chuac (Interurbano) | 8:48 |
Os Castros, Igrexa (Interurbano) | 8:49 |
A Coruña E.A. (Chegadas) | 8:50 |
Horari de UTE Hércules bus - XG84612 ((Mezonzo- Boimorto A Demanda) - Curtis - A Coruña E.A.)
L'horari UTE Hércules bus de la ruta XG84612, (Mezonzo- Boimorto A Demanda) - Curtis - A Coruña E.A., ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de (Baixo Demanda) Boimorto (Concello) estació a Coruña E.A. (Chegadas) estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'UTE Hércules. Actualitzem l'horari de XG84612, de (Baixo Demanda) Boimorto (Concello) a Coruña E.A. (Chegadas), cada dia a mitjanit.