XG860 - Caldas de Reis - A Estrada - Silleda - Vila de Cruces Horari
Horari de divendres
Estació | Sortida núm. #1 |
---|---|
Pontevedra E.A. | 16:30 |
María Victoria Moreno - Parque (Pontevedra) | 16:32 |
Avenida Buenos Aires, 6 - Praza de Abastos(Pontevedra) | 16:40 |
Avenida Compostela - Frente Pabellón (Pontevedra) | 16:41 |
Lérez (Pontevedra) | 16:43 |
Cendona (Pontevedra) | 16:44 |
Alba (Pontevedra) | 16:45 |
Tilve (Pontevedra) | 16:46 |
A Ermida (Pontevedra) | 16:47 |
San Amaro - Lombo da Maceira (Barro) | 16:48 |
San Antoniño (Barro) | 16:50 |
Porráns (Barro) | 16:52 |
Briallos (Portas) | 16:54 |
Tivo (Caldas de Reis) | 16:57 |
Cruce J.Salgado-P.Mateo Sagasta (Caldas de Reis) | 17:00 |
Souto de María López (Caldas de Reis) | 17:01 |
Urbanización Monteporreiro (Caldas de Reis) | 17:02 |
Reiris (Caldas de Reis) | 17:03 |
Cruce Hervás (Cuntis) | 17:04 |
Folgar (Cuntis) | 17:05 |
Folgar-Cruce (Cuntis) | 17:06 |
San Ildefonso (Cuntis) | 17:08 |
A Cova (Cuntis) | 17:10 |
Meira (Cuntis) | 17:12 |
Circunvalación Don Aurelio, 52 (Cuntis) | 17:15 |
Anllada (Cuntis) | 17:18 |
Raxeira (Cuntis) | 17:20 |
A Portela (Cuntis) | 17:22 |
Avenida Pontevedra, 3 (A Estrada) | 17:27 |
Fermín Bouza Brei, 3 (A Estrada) | 17:28 |
Avenida Benito Vigo - Cruce S.Pazo (A Estrada) | 17:29 |
Estación de Autobuses (A Estrada) | 17:30 |
Lagartóns (A Estrada) | 17:31 |
Ponte Liñares (A Estrada) | 17:32 |
Moreira Vella (A Estrada) | 17:33 |
O Pereiro (A Estrada) | 17:35 |
A Mouteira (A Estrada) | 17:36 |
Rocaforte (A Estrada) | 17:37 |
A Mota - Cruce Po-2017 (A Estrada) | 17:39 |
Pazo de Oca (A Estrada) | 17:40 |
Oca - Rendo (A Estrada) | 17:41 |
Oca - O Pedrado (A Estrada) | 17:42 |
Balboa (A Estrada) | 17:43 |
Hotel América (A Estrada) | 17:45 |
Loimil (A Estrada) | 17:46 |
Lamela (Silleda) | 17:48 |
Bandeira (Silleda) | 17:50 |
Chapa (Silleda) | 17:52 |
Cruce de Chapa (Silleda) | 17:54 |
Negreiros (Silleda) | 17:56 |
Margaride (Silleda) | 17:58 |
Trasdeza, 48 (Silleda) | 18:01 |
Mourelos (Silleda) | 18:03 |
Losón (Vila de Cruces) | 18:06 |
Bodaño (Vila de Cruces) | 18:09 |
Barrio (Vila de Cruces) | 18:12 |
Concello (Vila de Cruces) | 18:15 |
Horari de Monbus bus - XG860 (Caldas de Reis - A Estrada - Silleda - Vila de Cruces)
L'horari Monbus bus de la ruta XG860, Caldas de Reis - A Estrada - Silleda - Vila de Cruces, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Pontevedra E.A. estació a Concello (Vila de Cruces) estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Monbus.
XG860 Horaris d'indicacions alternatives
- XG860 Horari - Caldas de Reis - A Estrada - Silleda
- XG860 Horari - A Estrada - Caldas de Reis - Pontevedra
- XG860 Horari - Cuntis - A Estrada
- XG860 Horari - Cuntis - Caldas de Reis - Pontevedra
- XG860 Horari - Silleda - A Estrada - Caldas de Reis - Pontevedra
- XG860 Horari - Caldas de Reis - Cuntis - A Estrada
- XG860 Horari - Caldas de Reis - A Estrada - Silleda - Lalín
- XG860 Horari - Cuntis - Caldas de Reis