XG86006 - A Estrada - Forcarei - Soutelo Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 |
---|---|
Santiago - Estación de Autobuses Intermodal | 16:30 |
Restollal - Centro Comercial | 16:32 |
Castiñeiriño - Combarro | 16:35 |
Castiñeiriño, 80 | 16:36 |
Castiñeiriño - Viaduto Ap-9 | 16:37 |
Outeiro do Castiñeiriño, 42 | 16:38 |
Estrada Ac-841 - Os Tilos (Teo) | 16:39 |
Montouto - Eroski (Teo) | 16:40 |
Cacheiras - Cafetería Che 2 (Teo) | 16:41 |
Cacheiras - Biblioteca Municipal (Teo) | 16:42 |
Travesía de Cacheiras, 38 (Teo) | 16:43 |
Travesía de Cacheiras, 60 (Teo) | 16:44 |
Travesía de Cacheiras, 64 (Teo) | 16:45 |
Cacheiras - Centro Médico (Teo) | 16:46 |
Cacheiras - Rotonda (Teo) | 16:47 |
Cacheiras - Estación Itv (Teo) | 16:48 |
Catro Camiños (Teo) | 16:49 |
Travesía da Ramallosa - Concello (Teo) | 16:50 |
Travesía da Ramallosa - Piscina (Teo) | 16:51 |
Cruce de Chaodorrío (Teo) | 16:52 |
Chaodorío (Teo) | 16:53 |
Ferreiriño (Teo) | 16:54 |
Colexio de Reis (Teo) | 16:55 |
Rúa Ignacio Varela - Gasolinera (Teo) | 16:56 |
O Barco (A Estrada) | 16:58 |
Fontenlo (A Estrada) | 17:00 |
Centro Médico de Vea (A Estrada) | 17:02 |
O Rollo (A Estrada) | 17:04 |
Baloira (A Estrada) | 17:07 |
Toedo (A Estrada) | 17:09 |
Ceip de Figueroa (A Estrada) | 17:11 |
Praza de Galicia (A Estrada) | 17:12 |
Avenida Benito Vigo - Cruce S.Pazo (A Estrada) | 17:13 |
Estación de Autobuses (A Estrada) | 17:14 |
Guimarei (A Estrada) | 17:18 |
A Consolación (A Estrada) | 17:22 |
Taberna da Consolación (A Estrada) | 17:23 |
Fábrica da Consolación (A Estrada) | 17:24 |
Cruce de Nigoi (A Estrada) | 17:25 |
Rotonda de Nigoi (A Estrada) | 17:26 |
Arnado (A Estrada) | 17:27 |
Codesal (A Estrada) | 17:30 |
Cruce da Sagrada (A Estrada) | 17:32 |
A Portela (A Estrada) | 17:34 |
Cruce Cabanelas (A Estrada) | 17:39 |
Praza de Francisco Filgueira (Forcarei) | 17:44 |
Cachafeiro (Forcarei) | 17:49 |
Vilar (Forcarei) | 17:54 |
Soutelo de Montes (Forcarei) | 17:59 |
Horari de Monbus bus - XG86006 (A Estrada - Forcarei - Soutelo)
L'horari Monbus bus de la ruta XG86006, A Estrada - Forcarei - Soutelo, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Santiago - Estación de Autobuses Intermodal estació a Soutelo de Montes (Forcarei) estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Monbus.