Přeskočit na hlavní obsah

Jak do Darex v Bratislava Autobus nebo Trolejbus?

Otázky a odpovědi

 • Jaké stanice jsou nejblíže Darex?

  Nejbližší stanice u Darex jsou:

  • Žst Úns (X) je 207 metrů daleko, 3 min pěšky.
  Více detailů
 • Která Autobus zastávka linky blízko Darex?

  Tyto Autobus zastávky blízko linky Darex: 66.

  Více detailů
 • Která Trolejbus zastávka linky blízko Darex?

  Tyto Trolejbus zastávky blízko linky Darex: 212.

  Více detailů
Darex mapa
Nejoblíbenější aplikace městské mobility v Bratislava.
Všechny místní možnosti mobility v jedné aplikaci
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Veřejná doprava do Darex v Bratislava

Přemýšlíte, jak se dostat do Darex v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomůže najít nejlepší cestu k Darex s pokyny krok po kroku od nejbližší stanice hromadné dopravy.

Moovit poskytuje mapy zdarma a živé pokyny, které vám pomohou navigovat se městem. Podívejte se na jízdní řády, cesty, plány a zjistěte, jak dlouho to trvá se v reálném čase dostat k Darex.

Hledáte nejbližší zastávku nebo stanici do Darex? Mrkněte se na tento seznam zastávek, které jsou nejblíže vašemu cíli: Žst Úns (X).

K Darex se můžete dostat Autobus nebo Trolejbus. Toto jsou linky a cesty, které mají zastávky v okolí - Autobus: 66 Trolejbus: 212

Chcete se podívat, jestli vás k cíli nedostane nějaká cesta dřív? Moovit vám pomůže najít alternativní cesty nebo časy. Získejte jednoduše pokyny a směr od a do Darex z aplikace Moovit nebo webové stránky.

Děláme jízdu do Darex jednoduchou, proto více než 865 milionů uživatelů, včetně uživatelů v Bratislava, věří Moovitu jako nejlepší aplikaci hromadné dopravy. Nemusíte stahovat jednotlivé aplikace pro autobus a vlak, Moovit je aplikace, která má vše, a která vám pomůže najít ty nejlepší časy autobusů a vlaků.

Darex
Snadnější cesta do Darex pomocí aplikace!