Ako do Kazanská v Bratislava IiAutobus, Lanovka alebo Električka?

Začiatok
Koniec
Vyhľadanie

Otázky a odpovede

Aké stanice sú najbližšie Kazanská?

Najbližšej stanice u Kazanská sú:

  • Hronská je 340 metrov ďaleko, 5 min pešo.
  • Dudvážska je 745 metrov ďaleko, 10 min pešo.
  • Stavbárska je 821 metrov ďaleko, 12 min pešo.

Ktorá Autobus zastávka linky blízko Kazanská?

Tieto Autobus zastávky blízko linky Kazanská: 65, 78, 87.

Ktorá Lanovka zastávka linky blízko Kazanská?

Tieto Lanovka zastávky blízko linky Kazanská: 201, 202.

Moovit je najlepší aplikácie pre hromadnú dopravu na svete.
Podpora cez 3000 miest v 92+ mestách po celom svete!
Google Play odznak AppStore odznak

Verejná doprava do Kazanská v Bratislava Ii

Zaujíma vás, ako sa dostať do Kazanská v Bratislava Ii, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Kazanská pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Kazanská v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Kazanská? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Hronská; Dudvážska; Stavbárska.

Do Kazanská sa dostanete do Autobus, Lanovka alebo Električka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 65, 78, 87 Lanovka: 201, 202

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Kazanská.

Zjednodušujeme na cestu do Kazanská, a preto viac ako 460 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava Ii, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Kazanská, Bratislava Ii
Jednoduchšie sa dostanete do Kazanská pomocou aplikácie!