Háj U Duchcova stanice – jízdní řád pátek
Linka | Směr | Čas |
---|---|---|
U3 | Litvínov | 5:55 |
U3 | Děčín Hl. N. | 5:58 |
U3 | Litvínov | 6:55 |
U3 | Ústí N. L. Hl. N. | 6:58 |
U3 | Litvínov | 7:55 |
U3 | Ústí N. L. Hl. N. | 7:58 |
U3 | Litvínov | 8:55 |
U3 | Ústí N. L. Hl. N. | 8:58 |
U3 | Litvínov | 9:55 |
U3 | Ústí N. L. Hl. N. | 9:58 |
U3 | Litvínov | 10:55 |
U3 | Ústí N. L. Hl. N. | 10:58 |
U3 | Litvínov | 11:55 |
U3 | Ústí N. L. Hl. N. | 11:58 |
U3 | Litvínov | 12:55 |
U3 | Ústí N. L. Hl. N. | 12:58 |
U3 | Litvínov | 13:55 |
U3 | Děčín Hl. N. | 13:58 |
U3 | Litvínov | 14:55 |
U3 | Ústí N. L. Hl. N. | 14:58 |
U3 | Litvínov | 15:55 |
U3 | Děčín Hl. N. | 15:58 |
U3 | Litvínov | 16:55 |
U3 | Ústí N. L. Hl. N. | 16:58 |
U3 | Litvínov | 17:55 |
Trasa do Háj U Duchcova stanice (Teplice) veřejnou dopravou
Následující tranzitní linky mají trasy, které procházejí poblíž Háj U Duchcova
Jak se dostat do Háj U Duchcova stanice pomocí vlak?
Klikněte na vlak cestu a podívejte se na pokyny krok za krokem s mapou, časy příjezdu linky a s aktualizovanými jízdními řády.
Vlak stanic poblíž Háj U Duchcova stanice ve městě Teplice
- Osek, 32 min chůze,
- Duchcov, 35 min chůze,
- Horní Háj, 39 min chůze,
- Osek Město, 42 min chůze,
Jaké stanice jsou nejblíže Háj U Duchcova?
Nejbližší stanice u Háj U Duchcova jsou:
- Osek je 2529 metrů daleko, 32 min pěšky.
- Duchcov je 2719 metrů daleko, 35 min pěšky.
- Horní Háj je 3058 metrů daleko, 39 min pěšky.
- Osek Město je 3310 metrů daleko, 42 min pěšky.
Která vlak zastávka linky blízko Háj U Duchcova?
Tyto vlak zastávky blízko linky Háj U Duchcova: OS 26801, U1, U3.
Zobrazit Háj U Duchcova stanice, Teplice, na mapě
Veřejná doprava do stanice Háj U Duchcova stanice ve městě Teplice
Hledáte pokyny pro Looking for directions to Háj U Duchcova v Teplice, Česká republika?
Stáhněte si aplikaci Moovit a najděte aktuální jízdní řád a pokyny krok po kroku pro Vlak, Autobus nebo Trolejbus cesty, které projíždí Háj U Duchcova.
Hledáte nejbližší zastávky u Háj U Duchcova? Mrkněte se na tento seznam zastávek, které jsou blízko vašemu cíli: Osek; Duchcov; Horní Háj; Osek Město.
Vlak: OS 26801, U1, U3, R15, U51, T8, T8.
S námi je jízd k Háj U Duchcova jednoduchá, proto přes 1.5 milionů uživatelů, včetně uživatelů v Teplice věří Moovitu jako nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu.
Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.
stanice má následující vchody: Háj U Duchcova
První linka do této stanice stanice je U3 v 5:55 a poslední linka je U3 v 4:58.
Stará Gisela, Czech Republic
Tato stanice stanice obsluhuje linky České dráhy a.s. a Regiojet ÚK a.s.

Oblíbené stanice veřejné dopravy v Teplice
Projeďte Teplice hromadnou dopravou!
Cestování v Teplice ještě niky nebylo tak jednoduché. Podívejte se při své cestě k hlavním atrakcím, ulicím nebo k hlavní stanici na pokyny krok za krokem. Podívejte se na jízdní řády autobusů a vlaků, příjezdové časy, upozornění služby a detailní cesty na mapě, abyste přesně věděli, jak se v Teplice dostat kamkoliv.
Pří cestování v Teplice použijte živé pokyny Moovit a upozornění o výstupu, abyste přesně věděli, kam jít, jak dlouho budete čekat na další linku a kolik zastávek vás ještě čeká. Moovit vás upozorní na čas výstupu - nemusíte se tak neustále starat jestli příští stanice není tou vaší.
Zajímá vás, jak používat veřejnou dopravu v Teplice nebo jak platit za veřejnou dopravu v Teplice? Aplikace pro veřejnou dopravu Moovit vám může pomoci snadno a za minimální cenu navigovat veřejnou dopravou. Zahrnuje poplatky za veřejnou dopravu, ceny jízdenek a náklady. Hledáte mapu linek veřejné dopravy ve městě Teplice? Aplikace pro veřejnou dopravu Moovit zobrazuje všechny mapy veřejné dopravy v Teplice se všemi Autobus, Vlak, Metro, Tramvaj, Trajekt, Trolejbus a Kabinová lanovka trasami a zastávkami na interaktivní mapě.
Praha má 7 typů dopravy, včetně: Autobus, Vlak, Metro, Tramvaj, Trajekt, Trolejbus a Kabinová lanovka, provozováno několika dopravními společnostmi včetně Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s., Dopravní společnost Ústeckého kraje, příspěvková organizace, Railway Capital a.s., DPP, České dráhy a.s., ARRIVA CITY s.r.o., RegioJet a.s., Dopravní podnik Karlovy Vary, a.s., Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s., Dopravní podnik města Děčína, a.s., BusLine MAD Česká Lípa s.r.o., GW Train Regio a.s., Regiojet ÚK a.s., AŽD Praha, s.r.o. a Leo Express Tenders s.r.o.