Izrael, Izrael

Začátek
Konec
Hledání

Projeďte Izrael hromadnou dopravou!

Cestování v Izrael ještě niky nebylo tak jednoduché. Podívejte se při své cestě k hlavním atrakcím, ulicím nebo k hlavní stanici na pokyny krok za krokem. Podívejte se na jízdní řády autobusů a vlaků, příjezdové časy, upozornění služby a detailní cesty na mapě, abyste přesně věděli, jak se v Izrael dostat kamkoliv.

Pří cestování v Izrael použijte živé pokyny Moovit a upozornění o výstupu, abyste přesně věděli, kam jít, jak dlouho budete čekat na další linku a kolik zastávek vás ještě čeká. Moovit vás upozorní na čas výstupu - nemusíte se tak neustále starat jestli příští stanice není tou vaší.

Jste zvědaví, jak se cestování v Izrael liší od cestování v jiných městech z celého světa? Stránka Moovit index veřejné dopravy zobrazuje fakta a statistiky o využití hromadné dopravy ve více než 150 městech. Naleznete zde průměrný čas dojíždějí a čas čekání, vzdálenost, kterou lidí musí do práce cestovat veřejnou dopravu a průměrnou vzdálenost, kterou musí lidé v Izrael každý den chodit. Podívejte se, které Autobus, Vlak, Tramvaj a stanice jsou v Izrael nejpopulárnější a plno dalšího

Izrael má 3 typů dopravy, včetně: Autobus, Vlak, Tramvaj, provozováno několika dopravními společnostmi včetně דן (Dan), אגד (Egged), מטרופולין (Metropoline), קווים (Kavim), אפיקים (Afikim), רכבת ישראל (Israel Railways), נתיב אקספרס (Nateev Express), סיטי פס (Citypass), דן באר שבע (Dan Beer-Sheva), דן בדרום (Dan Badarom)

Moovit je nejlepší aplikace pro hromadnou dopravu na světě.
Podpora přes 1500 měst v 77+ městech po celém světě!
Google Play badge AppStore badge

Tramvaj linek v Izrael od סיטי פס (Citypass)

Moovit - Vaše aplikace pro hromadnou dopravu na Android a iOS
Moovit Pro kompletní zážitek