Jak do Lovosice v Litoměřice Vlak nebo Autobus?

Začátek
Konec
Hledání
Aktualizace ke koronaviru
Všechny změny veřejné dopravy způsobené koronavirem (COVID-19) jsou aktualizovány v aplikaci Moovit.
Další podrobnosti stáhněte si aplikaci
V aplikaci jsou aktualizovány všechny změny veřejné dopravy způsobené koronavirem (COVID-19).
Další podrobnosti Naskenovat QR kód po stažení aplikace
Google Play badge AppStore badge

Otázky a odpovědi

Jaké stanice jsou nejblíže Lovosice?

Nejbližší stanice u Lovosice jsou:

  • Lovosice, Beseda je 735 metrů daleko, 10 min pěšky.

Která Vlak zastávka linky blízko Lovosice?

Tyto Vlak zastávky blízko linky Lovosice: 25506, 25532, 681, 6909, 6945.

Lovosice, Litoměřice, Praha Obrázek může podléhat autorským právům. Více informací naleznete na Wikipedii
Nejoblíbenější aplikace městské mobility v Praha.
Všechny místní možnosti mobility v jedné aplikaci
Google Play badge AppStore badge

Veřejná doprava do Lovosice v Litoměřice

Přemýšlíte, jak se dostat do Lovosice v Litoměřice, Česká republika? Moovit vám pomůže najít nejlepší cestu k Lovosice s pokyny krok po kroku od nejbližší stanice hromadné dopravy.

Moovit poskytuje mapy zdarma a živé pokyny, které vám pomohou navigovat se městem. Podívejte se na jízdní řády, cesty, plány a zjistěte, jak dlouho to trvá se v reálném čase dostat k Lovosice.

Hledáte nejbližší zastávku nebo stanici do Lovosice? Mrkněte se na tento seznam zastávek, které jsou nejblíže vašemu cíli: Lovosice.

K Lovosice se můžete dostat Vlak nebo Autobus. Toto jsou linky a cesty, které mají zastávky v okolí - Vlak: 25506, 25532, 681, 6909, 6945

Chcete se podívat, jestli vás k cíli nedostane nějaká cesta dřív? Moovit vám pomůže najít alternativní cesty nebo časy. Získejte jednoduše pokyny a směr od a do Lovosice z aplikace Moovit nebo webové stránky.

Děláme jízdu do Lovosice jednoduchou, proto více než 720 milionů uživatelů, včetně uživatelů v Litoměřice, věří Moovitu jako nejlepší aplikaci hromadné dopravy. Nemusíte stahovat jednotlivé aplikace pro autobus a vlak, Moovit je aplikace, která má vše, a která vám pomůže najít ty nejlepší časy autobusů a vlaků.

Lovosice, Litoměřice
Lovosice, Litoměřice Lovosice (německy:Lobositz) jsou město v severních Čechách. Leží na levém břehu řeky Labe na severním konci Polabské nížiny a na jižním úpatí Českého středohoří. Lovosice patří do Ústeckého kraje, až do šedesátých let 20. století byly okresním městem, později spadaly do okresu Litoměřice. Dnes jsou městem s rozšířenou působností. Město má velmi dlouhou průmyslovou tradici, zejména v chemickém a potravinářském průmyslu. Během posledních let ve městě začaly působit nové zahraniční firmy z oblasti elektrotechnického a strojírenského průmyslu. Podle úředních informací trvale žije na území města přibližně 8 800 obyvatel.
Jak do Lovosice hromadnou dopravou - O místě
Obrázek může podléhat autorským právům. Více informací naleznete na Wikipedii
Snadnější cesta do Lovosice pomocí aplikace!