Přeskočit na hlavní obsah

Jak do Magistrát Hlavního Města Prahy v Praha 1 Autobus, Metro nebo Vlak?

Informační upozornění na službu Aktualizace ke koronaviru
Všechny změny veřejné dopravy způsobené koronavirem (COVID-19) jsou aktualizovány v aplikaci Moovit.
Další podrobnosti stáhněte si aplikaci
V aplikaci jsou aktualizovány všechny změny veřejné dopravy způsobené koronavirem (COVID-19).
Další podrobnosti po stažení aplikace
Google Play badge AppStore badge
Magistrát Hlavního Města Prahy, Praha 1, Praha Obrázek může podléhat autorským právům. Více informací naleznete na Wikipedii

Pokyny do Magistrát Hlavního Města Prahy Praha 1 pomocí veřejné dopravy

Následující tranzitní linky mají trasy, které procházejí poblíž Magistrát Hlavního Města Prahy

 • Autobus Autobus: Autobus - 135, Autobus - 176, Autobus - 207
 • Vlak Vlak: Vlak - S4, Vlak - S7
 • Metro Metro: Metro - A, Metro - B

Jak se dostat do Magistrát Hlavního Města Prahy pomocí Autobus?

Klikněte na Autobus cestu a podívejte se na pokyny krok za krokem s mapou, časy příjezdu linky a s aktualizovanými jízdními řády.

Jak se dostat do Magistrát Hlavního Města Prahy pomocí Vlak?

Klikněte na Vlak cestu a podívejte se na pokyny krok za krokem s mapou, časy příjezdu linky a s aktualizovanými jízdními řády.

Otázky a odpovědi

 • Která Autobus zastávka linky blízko Magistrát Hlavního Města Prahy?

  Tyto Autobus zastávky blízko linky Magistrát Hlavního Města Prahy: Autobus - 135, Autobus - 176, Autobus - 207.

 • Která Vlak zastávka linky blízko Magistrát Hlavního Města Prahy?

  Tyto Vlak zastávky blízko linky Magistrát Hlavního Města Prahy: Vlak - S4, Vlak - S7.

 • Která Metro zastávka linky blízko Magistrát Hlavního Města Prahy?

  Tyto Metro zastávky blízko linky Magistrát Hlavního Města Prahy: Metro - A, Metro - B.

Magistrát Hlavního Města Prahy, Praha 1, Praha Obrázek může podléhat autorským právům. Více informací naleznete na Wikipedii
Nejoblíbenější aplikace městské mobility v Praha.
Všechny místní možnosti mobility v jedné aplikaci
Google Play badge AppStore badge

Veřejná doprava do Magistrát Hlavního Města Prahy v Praha 1

Přemýšlíte, jak se dostat do Magistrát Hlavního Města Prahy v Praha 1, Česká republika? Moovit vám pomůže najít nejlepší cestu k Magistrát Hlavního Města Prahy s pokyny krok po kroku od nejbližší stanice hromadné dopravy.

Moovit poskytuje mapy zdarma a živé pokyny, které vám pomohou navigovat se městem. Podívejte se na jízdní řády, cesty, plány a zjistěte, jak dlouho to trvá se v reálném čase dostat k Magistrát Hlavního Města Prahy.

K Magistrát Hlavního Města Prahy se můžete dostat Autobus, Metro nebo Vlak. Toto jsou linky a cesty, které mají zastávky v okolí - Autobus: Autobus - 135, Autobus - 176, Autobus - 207 Vlak: Vlak - S4, Vlak - S7 Metro: Metro - A, Metro - B

Chcete se podívat, jestli vás k cíli nedostane nějaká cesta dřív? Moovit vám pomůže najít alternativní cesty nebo časy. Získejte jednoduše pokyny a směr od a do Magistrát Hlavního Města Prahy z aplikace Moovit nebo webové stránky.

Děláme jízdu do Magistrát Hlavního Města Prahy jednoduchou, proto více než 720 milionů uživatelů, včetně uživatelů v Praha 1, věří Moovitu jako nejlepší aplikaci hromadné dopravy. Nemusíte stahovat jednotlivé aplikace pro autobus a vlak, Moovit je aplikace, která má vše, a která vám pomůže najít ty nejlepší časy autobusů a vlaků.

Magistrát Hlavního Města Prahy, Praha 1
Magistrát Hlavního Města Prahy, Praha 1 Magistrát hlavního města Prahy je fakticky obecním a krajským úřadem hlavního města Prahy. Jeho působnost je vymezena zákonem o hlavním městě Praze a městskou vyhláškou o Statutu hlavního města Prahy, činnost a organizační uspořádání magistrátu upravuje jeho organizační řád, který byl vydán usnesením Rady hlavního města Prahy. Magistrát plní úkoly uložené zastupitelstvem nebo radou města a vykonává přenesenou státní působnost hlavního města. Některé samostatné i přenesené působnosti hlavního města Prahy deleguje statut města na úřady městských částí, při výkonu přenesené působnosti je magistrát úřadům městských částí nadřízen, řídí výkon jejich působnosti a přezkoumává jejich rozhodnutí. K 31. prosinci 2008 působilo na Magistrátu hlavního města Prahy 1799 zaměstnanců.Magistrát působí v mnoha budovách na různých místech v Praze, jeho ústředním sídlem je budova Nové radnice na Mariánském náměstí na Starém Městě. Druhou významnou budovou je Škodův palác v Jungmannově ulici na Novém Městě, kde je magistrát v pronájmu. V méně kvalitních médiích a hovorově se někdy jako magistrát nesprávně označuje i Zastupitelstvo hlavního města Prahy, případně další volené orgány města (například Rada hlavního města Prahy), pro rozlišení od orgánů městských částí.
Jak do Magistrát Hlavního Města Prahy hromadnou dopravou - O místě
Obrázek může podléhat autorským právům. Více informací naleznete na Wikipedii
Snadnější cesta do Magistrát Hlavního Města Prahy pomocí aplikace!