Přeskočit na hlavní obsah

Jak do Odeska 6 v Bratislava Ii Autobus nebo Trolejbus?

Otázky a odpovědi

 • Jaké stanice jsou nejblíže Odeska 6?

  Nejbližší stanice u Odeska 6 jsou:

  • Učiteľská (X) je 91 metrů daleko, 2 min pěšky.
  Více detailů
 • Která Autobus zastávka linky blízko Odeska 6?

  Tyto Autobus zastávky blízko linky Odeska 6: 70, 78.

  Více detailů
Nejoblíbenější aplikace městské mobility v Bratislava.
Všechny místní možnosti mobility v jedné aplikaci
Get it on Google Play Download on the App Store

Veřejná doprava do Odeska 6 v Bratislava Ii

Přemýšlíte, jak se dostat do Odeska 6 v Bratislava Ii, Slovensko? Moovit vám pomůže najít nejlepší cestu k Odeska 6 s pokyny krok po kroku od nejbližší stanice hromadné dopravy.

Moovit poskytuje mapy zdarma a živé pokyny, které vám pomohou navigovat se městem. Podívejte se na jízdní řády, cesty, plány a zjistěte, jak dlouho to trvá se v reálném čase dostat k Odeska 6.

Hledáte nejbližší zastávku nebo stanici do Odeska 6? Mrkněte se na tento seznam zastávek, které jsou nejblíže vašemu cíli: Učiteľská (X).

K Odeska 6 se můžete dostat Autobus nebo Trolejbus. Toto jsou linky a cesty, které mají zastávky v okolí - Autobus: 70, 78

Chcete se podívat, jestli vás k cíli nedostane nějaká cesta dřív? Moovit vám pomůže najít alternativní cesty nebo časy. Získejte jednoduše pokyny a směr od a do Odeska 6 z aplikace Moovit nebo webové stránky.

Děláme jízdu do Odeska 6 jednoduchou, proto více než 865 milionů uživatelů, včetně uživatelů v Bratislava Ii, věří Moovitu jako nejlepší aplikaci hromadné dopravy. Nemusíte stahovat jednotlivé aplikace pro autobus a vlak, Moovit je aplikace, která má vše, a která vám pomůže najít ty nejlepší časy autobusů a vlaků.

Odeska 6, Bratislava Ii
Snadnější cesta do Odeska 6 pomocí aplikace!