Přeskočit na hlavní obsah

Plánovač cest veřejné dopravy v Olomouc

Nejoblíbenější aplikace městské mobility v Olomouc
Všechny místní možnosti mobility v jedné aplikaci
qrcode-img

Projeďte Olomouc hromadnou dopravou!

Cestování v Olomouc ještě niky nebylo tak jednoduché. Podívejte se při své cestě k hlavním atrakcím, ulicím nebo k hlavní stanici na pokyny krok za krokem. Podívejte se na jízdní řády autobusů a vlaků, příjezdové časy, upozornění služby a detailní cesty na mapě, abyste přesně věděli, jak se v Olomouc dostat kamkoliv.

Pří cestování v Olomouc použijte živé pokyny Moovit a upozornění o výstupu, abyste přesně věděli, kam jít, jak dlouho budete čekat na další linku a kolik zastávek vás ještě čeká. Moovit vás upozorní na čas výstupu - nemusíte se tak neustále starat jestli příští stanice není tou vaší.

Zajímá vás, jak používat veřejnou dopravu v Olomouc nebo jak platit za veřejnou dopravu v Olomouc? Aplikace pro veřejnou dopravu Moovit vám může pomoci snadno a za minimální cenu navigovat veřejnou dopravou. Zahrnuje poplatky za veřejnou dopravu, ceny jízdenek a náklady. Hledáte mapu linek veřejné dopravy ve městě Olomouc? Aplikace pro veřejnou dopravu Moovit zobrazuje všechny mapy veřejné dopravy v Olomouc se všemi Tramvaj, Vlak and Autobus trasami a zastávkami na interaktivní mapě.