Přeskočit na hlavní obsah

Plánovač cest veřejné dopravy v Ostrava

Nejoblíbenější aplikace městské mobility v Ostrava
Všechny místní možnosti mobility v jedné aplikaci
qrcode-img

Projeďte Ostrava hromadnou dopravou!

Cestování v Ostrava ještě niky nebylo tak jednoduché. Podívejte se při své cestě k hlavním atrakcím, ulicím nebo k hlavní stanici na pokyny krok za krokem. Podívejte se na jízdní řády autobusů a vlaků, příjezdové časy, upozornění služby a detailní cesty na mapě, abyste přesně věděli, jak se v Ostrava dostat kamkoliv.

Pří cestování v Ostrava použijte živé pokyny Moovit a upozornění o výstupu, abyste přesně věděli, kam jít, jak dlouho budete čekat na další linku a kolik zastávek vás ještě čeká. Moovit vás upozorní na čas výstupu - nemusíte se tak neustále starat jestli příští stanice není tou vaší.

Zajímá vás, jak používat veřejnou dopravu v Ostrava nebo jak platit za veřejnou dopravu v Ostrava? Aplikace pro veřejnou dopravu Moovit vám může pomoci snadno a za minimální cenu navigovat veřejnou dopravou. Zahrnuje poplatky za veřejnou dopravu, ceny jízdenek a náklady. Hledáte mapu linek veřejné dopravy ve městě Ostrava? Aplikace pro veřejnou dopravu Moovit zobrazuje všechny mapy veřejné dopravy v Ostrava se všemi Tramvaj, Vlak, Autobus and Trolejbus trasami a zastávkami na interaktivní mapě.

Ostrava má 4 typů dopravy, včetně: Autobus, Vlak, Tramvaj, Trolejbus, provozováno několika dopravními společnostmi včetně Dopravní podnik Ostrava a.s., České dráhy, a.s., ČSAD Havířov a.s., RegioJet a.s., Městský dopravní podnik Opava, a.s., Leo Express Global a.s., GW Train Regio a.s., Railway Capital a.s., Slezské zemské dráhy, o.p.s., ARRIVA autobusy a.s., Moravskoslezský kraj

Příjezdy ve skutečném čase, jízdní řády, mapy a další